اقامت در گرجستان از طریق کار

اقامت از طریق کار در گرجستان , مهاجرت به گرجستان از طریق کار

اقامت در گرجستان از طریق کار و کاریابی در گرجستان چه راهی دارد ، شرایط اخذ اقامت گرجستان از طریق کار  چیست ، مشاغل مورد نیاز در گرجستان چه  مشاغلی اند ،  یکی از راه های مهاجرت به کشور های مختلف اخذ اقامت از طریق ویزای کار است .  اخذ اقامت از طریق کار در گرجستان راه ها و قوانین خاص خود را دارد که در این مقاله مطالبی را در مورد اخذ اقامت از طریق کار در گرجستان  در اختیار شما میگذاریم تا بیشتر بدانید . اخذ اقامت از طریق کار در گرجستان شاید بتواند راهی برای مهاجرت شما به کشور گرجستان  باشد. در این مقاله مشاورین مجرب و متخصص موسسه ایران مهاجرت تلاش نموده اند تا اطلاعاتی در زمینه ویزای کار گرجستان , اقامت در گرجستان از طریق کار و یا مهاجرت به گرجستان از طری در اختیار شما عزیزان قرار دهند امید است که با دانستن اطلعات لازم و کافی بهترین راه را برای اخذ اقامت گرجستان انتخاب نمایید.

 

اخذ اقامت از طریق ویزای کار در گرجستان

خارجیانی که می خواهند در کشور گرجستان کار کنند باید مجوز کار در گرجستان را دریافت کنند. در صورت صدور ویزای کار گزجستان برای فرد خارجی ، شخص مجاز به انجام فعالیت های کاری در کشور گرجستان می باشد. ویزای کار گزجستان پس از یک درخواست اعطا میشود و ساکنان برخی از دولت های انتخاب شده حق ورود به کشور گرجستان را بدون ویزا دارند.

 

گرجستان در سال  ۲۰۱۴ یک سیاست ویزای جدید را تصویب کرد. افرادی که می خواهند در کشور گرجستان کار کنند، باید یک ویزای بلند مدت کسب کنند و سپس برای مجوز اقامت درخواست دهند. این نوع ویزا به عنوان یک مجوز کار عمل می کند، اما تنها در صورتی که طولانی مدت باشد. اگر چه برای برخی از پست های کوتاه مدت، کار در گرجستان با استفاده از ویزای توریستی گرجستان (کوتاه مدت) توسط قانون مجاز نیست.

 

مهاجران کشورهای خاص از اخذ ویزا برای ورود به کشور معاف هستند. با این حال، حداکثر مدت اقامت برای این شهروندان یک سال است. تمام شهروندان اتحادیه اروپا و شهروندان متعلق به ۶۴ کشور دیگر می توانند بر اساس این سیاست بدون روادید وارد کشور شوند. این قانون نیز برای کسانی که دارای پناهندگی در گرجستان یا برای دارندگان گذرنامه های دیپلماتیک از چین، مصر، پرو و اروگوئه هستند، اعمال می شود.

 

درخواست ویزای گرجستان

یک خارجی که خواهان سرمایه گذاری در گرجستان ، ثبت شرکت در گرجستان یا کار در گرجستان باشد، باید یک ویزای معمولی به دست آورد. این سند توسط تالار عمومی خدمات یا سفارت یا کنسولگری در کشور مبدا صادر شده است. اسناد زیر در هنگام ارسال درخواست ویزا مورد نیاز است:

اقامت در گرجستان از طریق کار
اقامت در گرجستان از طریق کار

 

مدارک لازم برای ویزای کار در گرجستان

 در این مطلب مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار گرجستان را به اطلاع شما عزیزان میرسانیم

  • پاسپورت معتبر

  • فرم درخواست ویزا

  • یک عکس

  • رسید پرداخت هزینه پردازش ویزا اسناد اضافی ممکن است مورد نیاز باشد، مانند اسنادی که بیشتر بتوانند هویت را اثبات کنند، اسنادی مانند اسناد اثبات موقعیت مالی و هدف اقامت فرد در کشور . فرم درخواست می تواند در سفارت گرجستان یا کنسولگری گرجستان و به زبان گرجی یا انگلیسی یا زبان کشور درخواست پر شود. تصمیم به تصویب یا صدور ویزای معمولی در هفت روز به اطلاع عموم میرسد.

یافتن شغل در گرجستان

روند یافتن شغل در گرجستان برای خارجیان بسیار معمول است و می تواند به صورت آنلاین و یا از طریق ارتباطات انجام شود.

اگر شما آموزش ندیده باشید، پیدا کردن کار در تفلیس یا هر شهر دیگر ممکن است دشوار باشد.

بهتر است با شرکت های بین المللی بطور مستقیم در ارتباط باشید تا اگر موقعیت کاری دارند آن را بدست آورید ، چون آن ها تمایل به جذب نیروهای خارجی دارند بنابراین بهتر است مستقیما با آن ها در ارتباط باشید.البته این بسیار مهم است که تجربیات شما در ارتباط با فعالیت شرکت های موردنظرتان باشد.

زندگی و کار در هر کشور خارجی می تواند یک تجربه ارزشمند و مفید باشد. گرجستان چالش های بیشتری نسبت به برخی دارد، اما بدلیل ثروتی که این کشور دارد نسبت به رقبا برتری می یابد . از معماری منحصر به فرد وظاهری فراموش نشدنی تا غذای خوب، حرکت به را به یکی از تجربیات پرطرفدار زندگی هر فردی تبدیل میکند.

 

در این مقاله سعی شد که به اجمال به شرح اخذ اقامت از طریق کار در گرجستان پرداخته شود امید است مورد پسند شما همراهان همیشگی موسسه ایران مهاجرت قرار بگیرد مشخصا موارد ذکر شده بصورت کلی ذکر شد که شرایط و موارد استثنایی ممکن است وجود داشته باشد که در صورت نیاز به مشاوره در ارتباط با اقامت در گرجستان , اقامت در گرجستان از طریق کار  و یا مهاجرت به گرجستان از طریق کار  با مشاورین متخصص ما در موسسه ایزان مهاجرت در تماس باشید.