اقامت در استرالیا از طریق کار

 اقامت در استرالیا از طریق کار

اقامت در استرالیا از طریق کار و شرایط مهاجرت کاری به استرالیا ، قوانین جدیدمهاجرت کاری به استرالیا ، اطلاعات اخیر مهاجرت به استرالیا از طریق کارو اخذ ویزای کاری استرالیا را در این مقاله میخوانیم ، آیا درمورد مهاجرت کاری به استرالیا سوالاتی ذهن شما را به خود مشغول داشته؟ آیا در مورد شرایط مهاجرت کاری به استرالیا می خواهید اطلاعاتی را کسب نمائید؟ ما در این مقاله سعی بر آن داریم اطلاعاتی را در خصوص مهاجرت به استرالیا از طریق کار ، نحوۀ اقدام برای مهاجرت کاری به استرالیا در اختیار شما قرار دهیم. اما پیشنهاد می نمائیم به منظور کسب اطلاعات جامع تر در خصوص مهاجرت کاری به استرالیا با وکلا و حقوقدانان ارشد موسسۀ حقوقی ایران مهاجرت تماس حاصل نمائید تا ایشان بتوانند شما را در مسیر صحیح مهاجرت کاری به استرالیا راهنمائی نمایند. متقاضیان بسیار زیادی جهت کار در استرالیا و مهاجرت کاری به استرالیا ،به سایت های این دولت مراجعه میکنند تا از موقعیت های شغلی باخبر شوند. به راستی شرایط مهاجرت کاری به استرالیا چیست؟

 چه اشخاصی جهت مهاجرت کاری به استرالیا و کار در استرالیا میتوانند اقدام کنند؟ آیا در سایت دولت استرالیا در قسمت مهاجرت و مدارک مورد نیاز برای کار در استرالیا  میتوان مراحل مهاجرت کاری به استرالیا را یافت؟ 

 ویزای کار استرالیا SUBCLASS 457 


ویزای کار استرالیا به یک نیروی متخصص این اجازه را میدهد که به کشور استرالیا مهاجرت نموده جهت اینکه در زمینه مورد نیاز کاری استرالیا به فعالیت کاری و اشتغال به کار بپردازد .
SUBCLASS 457 یا همان ویزای کار استرالیا ، به افراد متخصص اجازه میدهد که به کشور استرالیا ورود کرده و در تجارت های مشخصی به مدت چهار سال کار کنند.
امروزه یکی از بزرگترین موقعیت های شغلی در کشور استرالیا وجود دارد.

توصیه میکنیم در ادامه این مقاله پاسخ سوالات خود در این باب را بیابید .
جهت Apply برای ویزای SUBCLASS 457 استرالیا یعنی ویزای کار استرالیا ، شما جهت کار در یک بیزینس می بایست ، حتما حمایت شوید.
ذکر این نکته الزامیست که شما زمانی میتوانید ویزای SUBCLASS 457 را دریافت نمایید که از نظر دولت استرالیا در آن تجارت حمایت شده باشید .
همیشه دقت نمایید که در صورتی شما واجد این شرایط هستید که هیچ فرد استرالیایی برای این ظرفیت کار و این شغل پیدا نشود یا افرادی که اقامت استرالیا را دارند واجد شرایط آن بیزینس پیدا نشود سپس یک شخص خارجی میتواند متقاضی ویزای ۴۵۷ استرالیا باشد .
فرقی نمیکند که شما در داخل خاک استرالیا باشید یا در خارج از خاک استرالیا که بتوانید برای این ویزا application پر نمایید.


به طور کلی افرادی که ویزای کاری ۴۵۷ استرالیا را دارند می توانند تا ۴ سال در این کشور حق زندگی و کار داشته باشند. همچنین کسانی که ویزای ۴۵۷ استرالیا را دارند می توانند همراهان واجد شرایط خود را به همراه خود وارد خاک استرالیا کنند و این همراهان اجازه ی تحصیل و کار را کاملاً دارند.

 شخصی که ویزای ۴۵۷ کاری استرالیا را اخذ می کند بدون محدودیت تعداد دفعات ورود و خروج به استرالیا می تواند ، مهاجرت به داخل و خارج از استرالیا به صورت کوتاه مدت داشته باشد .

کارفرمایان استرالیایی که نیروی کار مورد نیاز خود را با تخصص های مورد نیاز در بین استرالیایی ها نمی توانند پیدا کنند توسط دولت استرالیا این اجازه را دارند که از کارگران و متخصصین خارجی بهره بگیرند اما حتما باید تحت قوانین ویزای ۴۵۷ کاری استرالیا باشد .
به طور کلی در ویزای ۴۵۷ استرالیا سه مرحله برای استخدام یک متخصص خارجی وجود دارد. مرحله اول sponsorship نام دارد. در این مرحله کارفرما اقدام می کند تا زیر نظر دولت استرالیا به یک اسپانسر استاندارد تجاری تبدیل شود و واجد شرایط آن باشند. جهت این موضوع کارفرما می بایست مشاغلی را ارائه دهد و آگهی کند که جزء مشاغل مورد نیاز دولت استرالیا در آن سال باشد.
مرحله دوم تعیین و انتخاب شغل می باشد که nomination نام دارد.
مرحله سوم و مرحله آخر visa application نام دارد. در واقع شخصی که متخصص می باشد در شغلی که مورد تایید دولت استرالیا قرار گرفته است و ارائه شده است پذیرفته می شود و فرم درخواستی application را پر می کند و ارسال می نماید .
پیش از این ذکر شد شخصی که برای ویزای ۴۵۷ استرالیا اقدام می کند می تواند فرزندان خود یا فرزند خود را نیز با این نوع ویزا وارد خاک استرالیا کند البته فرزند او می بایست زیر ۲۱ سال بوده و مجرد باشد.
جهت تکمیل اطلاعات مربوط به ویزای ۴۵۷ استرالیا باید عرض کنیم که هر کمپانی و شرکتی نیز مورد تایید دولت استرالیا نیست تا بتواند یک اسپانسر تجاری استاندارد باشد. در حقیقت باید فرم application را آن شرکت پر کند که این فرم application شماره ۱۱۹۶ از فرم های سایت دولت استرالیا می باشد.
نمونه ی این application را می توانید در سایت www.border.gov.au مشاهده نمایید. اینform application هزینه ۵۴۰ دلاری دارد که پرداخت آن تضمین کننده ی پذیرفته شدن application form شرکت نیست. ضمنا شما می توانید هزینه تمامی انواع application form های سفارت استرالیا را در سایت www.border.gov.au/trav/visa/fees چک نمایید.
ضمنا شما می توانید در سایت های مذکور مواردی را هم چک نمایید که کدام شرکت یا کارفرما نمی تواند به عنوان یک اسپانسر تجاری استاندارد از نظر دولت استرالیا شناخته شده باشد تا بتواند یک نیروی خارجی را استخدام نماید .
اکنون می خواهیم در مورد این موضوع صحبت کنیم که چه افرادی می توانند برای ویزای SUBCLASS 457 استرالیا اقدام نمایند.
• شما می توانید متقاضی ویزای ۴۵۷ استرالیا باشید اگر شما توسط یک کارفرما در استرالیا کاندید شده باشید البته کارفرمایی که به عنوان اسپانسر تجاری استاندارد شناخته شده باشد.
• اگر شما با نوعی از اجازه ی کار در خاک استرالیا مشغول به فعالیت هستید کارهای موقت که توسط یک کارفرما تایید شده اید.
• اگر خانواده شما برای ویزای ۴۵۷ استرالیا اقدام کرده اند و شما به عنوان همراه لحاظ شده اید اگر خود شما نیز شرایط اقدام برای SUBCLASS 457 به عنوان نفر اصلی را داشته باشید شما نیز می توانید جداگانه اقدام نمایید .
• ضمنا اگر شما در شرکتی در کشور خود کار می کنید که آن شرکت با دولت استرالیا در تعامل نمایندگی همکاری می باشد می توانید از شرکت خود انتقال به شرکت نماینده و همکار خود در شرکت استرالیا انتقال داده شوید و البته لیست کشورها در زیر آمده است که شما می توانید برای ویزای ۴۵۷ استرالیا تحت این انتقال اقدام نمایید.

استرالیا برونئی ، کانادا ، شیلی ، چین ، هنگ کنگ ، اندونزی ، ژاپن ،کره ، مالزی ، مکزیک، نیوزلند، غنا ، پرو،فیلیپین ، روسیه ، سنگاپور، تایلند، آمریکا و ویتنام.

اقامت در استرالیا از طریق کار
اقامت در استرالیا از طریق کار

  

 در خاتمه اگر بخواهیم در باب موارد اشاره شده در مورد مهاجرت کاری به استرالیا نتیجه گیری کلی خدمت شما ارائه نماییم باید خدمتتان عرض کنیم که یک نوع ویزای کاری میباشد که این ویزا این امکان را فراهم نموده است که کارفرما بتواند نیروی کاری مجرب خود را SUBCLASS 457 کشور استرالیا و مهاجرت کاری به استرالیا  از طریق ویزای که دارای توانائی ها و استعداد های خاص در زمینۀ شغلی مناسب می باشد وارد خاک این کشور شود. بنابراین همانطور که در خلال مقاله نیز به آن پرداختیم نیاز هست که شخص از توانائی هایی برخوردار باشد که شخصی نظیر آن در این کشور از این توانائی ها برخوردار نباشد. و در واقع شما را به عنوان نیروی کلیدی بردارند. و باید شرایط به گونه ای باشد که کارفرما بتواند دولت استرالیا را قانع نماید که چرا نیروی مورد نظر را از خارج از خاک کشور استرالیا وارد این کشور می نماید..

  مدت زمان این ویزا نیز ۴ ساله می باشد که امکان بردن همراه را هم خواهید داشت.

در خصوص افرادی هم که می توانند به این طریق وارد کشور استرالیا شوند باید ذکر کنیم که افرادی از طریق ویزای subclass 457 می توانند وارد استرالیا شوند که یا دعوت نامۀ کاری از سوی کارفرما در دست داشته باشند، مورد دیگر همراهان ویزای subclass می باشند، دیگر اینکه در صورتیکه کمپانی استرالیایی در کشور شخص متقاضی شعبه ای داشته باشد و شخص در آن کمپانی مشغول به کار باشد می تواند از طریق این ویزا وارد خاک استرالیا شوند.

اکنون در ادامه لیست شغل های مورد نیاز در سال ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ جهت Apply برای ویزای ۴۵۷ استرالیا را برای شما نام میبریم :

شغلهای موردنیاز استرالیا

شغل های مورد نیاز در استرالیا عبارت اند از :

اقامت از طریق کار مدیریت پروژه و ساخت

اقامت از طریق کار مدیر پروژه اقامت
 مدیریت مهندسی در استرالیا
 کار مدیریت تولید در استرالیا
مهاجرت به استرالیا از طریق کار مدیر مراقبت های کودکان
اقامت استرالیا از طریق مدیریت پزشکی
اقامت در استرالیا از طریق کار پرستاری بالینی
اقامت استرالیا از طریق مدیریت بهداشت و درمان
مدیریت بهداشت سازمانی در استرالیا
اقامت استرالیا از طریق کار حسابدار عمومی
مدیریت حسابداری در استرالیا
مهاجرت به استرالیا از طریق حسابدار مالیاتی
اقامت در استرالیا از طریق حسابرس خارجی
اقامت در استرالیا از طریق کار حسابرس داخلی
دبیر در استرالیا
کار اکونومیست زمین در استرالیا
 اقامت استرالیا از طریق کار مهندس کشتی
کار مدیریت امور کشتی در استرالیا
مهاجرت به استرالیا از طریق کار افسر کشتی
معمار در استرالیا
مهندس معمار ناظر
اقامت استرالیا از طریق کار نقشه کش
اقامت استرالیا از طریق مهندسی نقشه کشی
 اقامت استرالیا از طریق کار امور هوا فضا مهندسی هوا فضا
اقامت استرالیا از طریق کار نقشه برداری
مهاجرت به استرالیا از طریق مهندس مواد شیمیایی
اقامت استرالیا از طریق کار مهندسی ژئوتکنیک
اقامت استرالیا از طریق کار مهندس سازه
مهاجرت به استرالیا از طریق مهندس حمل و نقل
مهاجرت به استرالیا از طریق مهندس برق
مهاجرت به استرالیا از طریق مهندس الکترونیک
مهاجرت به استرالیا از طریق مهندس صنایع

  مهندسی مکانیک در استرالیا

مهندسی کارخانه و تولیدات در استرالیا
 مهندس هوانوردی در استرالیا
اقامت استرالیا از طریق کار مهندس کشاورزی
اقامت استرالیا از طریق کار مهندس پزشکی
اقامت استرالیا از طریق کار مهندس تکنولوژی
اقامت استرالیا از طریق کار مهندس محیط زیست
اقامت استرالیا از طریق کار معمار نیروی دریایی
مهاجرت به استرالیا از طریق مشاور کشاورزی
مهاجرت به استرالیا از طریق کارشناس امور کشاورزی
مهاجرت به استرالیا از طریق مهندس امور جنگلداری
مهاجرت به استرالیا از طریق کارشناس امور جنگلداری
کارشناس امور آزمایشگاهی در استرالیا
مهاجرت به استرالیا از طریق کار دامپزشکی
فیزیکدان در استرالیا
کارشناس فیزیک در استرالیا
معلم ابتدایی در استرالیا
معلم راهنمایی در استرالیا
اقامت در استرالیا از طریق کار معلم ناشنوایان
اقامت در استرالیا از طریق کار معلم نابینایان
اقامت در استرالیا از طریق کار معلم آموزش و تکنیک های خاص
اقامت در استرالیا از طریق کارکارشناس تشخیص پزشکی

 تا اینجا شما با چند شغل که از طریق آنها میتوانید برای اخذ اقامت استرالیا یا مهاجرت به استرالیا از طریق کار اقدام کنید آشنا شدید البته میدانید که ویزای کاری استرالیا تنها راه مهاجرت به این کشور نیست و شما میتوانید از طریق مختلف مانند مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل , مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج , اقامت در استرالیا از طریق سرمایه گذاری , اقامت در استرالیا از زریق ثبت شرکت  و یا اخذ ویزای استرالیا از طریق ثبت شرکت نیز جهت دریافت اقامت دائم استرالیا اقدام نمایید در ادامه چند شغل دیگر را که میتوانید از طریق آن ها برای دریافت ویزای کار استرالیا اقدام کنید را نام میبریم.

تکنولوژی پزشکی هسته ای در استرالیا
سونوگرافیست در استرالیا
فیزیوتراپ در استرالیا

متخصص استخواند در استرالیا
متخصص کاردرمانی در استرالیا
پزشک عمومی در استرالیا 

مهاجرت به استرالیا از طریق کار شنوایی شناس
پاتولوژی گفتار در استرالیا
پزشک متخصص در استرالیا
متخصص قلب و عروق در استرالیا
متخصص بالینی در استرالیا
پزشک انکولوژیست در استرالیا
متخصص غدد در استرالیا 

متخصص گوارش در استرالیا
اقامت استرالیا از طریق کار متخصص مراقبت های ویژه
اقامت استرالیا از طریق کار متخصص مغز و اعصاب
اقامت استرالیا از طریق کار متخصص اطفال
اقامت استرالیا از طریق کار روماتولوژیست
اقامت استرالیا از طریق کار متخصص قفسه سینه
مهاجرت به استرالیا از طریق کار روان پزشکی
مهاجرت به استرالیا از طریق کار جراح عمومی
مهاجرت به استرالیا از طریق کار جراحی قلب
مهاجرت به استرالیا از طریق کار جراحی ارتوپد
مهاجرت به استرالیا از طریق کار جراحی اطفال
مهاجرت به استرالیا از طریق کار جراحی پلاستیک
جراح ترمیم در استرالیا
ارولوژیست در استرالیا
جراح عروق در استرالیا
متخصص پوست در استرالیا
متخصص اورژانس در استرالیا
متخصص زنان و زایمان در استرالیا
چشم پزشک در استرالیا
متخصص پاتولوژی در استرالیا
متخصص رادیولوژی در استرالیا
متخصص پاتولوژی در استرالیا
ماما در استرالیا
پرستار سالمندان در استرالیا
پرستار کودک و خانواده در استرالیا
پرستار بهداشت جامعه در استرالیا
پرستار ناتوانی در استرالیا
پرستار معلولیت و توانبخشی در استرالیا
پرستار پزشکی در استرالیا
پرستار بهداشت روان در استرالیا
پرستار بعد از عمل در استرالیا
پرستار جراحی در استرالیا
پرستار اطفال در استرالیا
متخصص فناوری اطلاعات در استرالیا
تحلیل گر کسب و کار در استرالیا

تحلیل گر سیستم it در استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق کار تحلیل گر برنامه نویس

 مهاجرت به استرالیا از طریق کار برنامه نویس نوین

 مهاجرت به استرالیا از طریق کار مهندس نرم افزار

 مهاجرت به استرالیا از طریق کار مهندس شبکه های کامپیوتری

 مهاجرت به استرالیا از طریق کار کارشناس سیستم های مهندسی

مهاجرت به استرالیا از طریق کار مهندس ارتباطات
 مهاجرت به استرالیا از طریق کار مهندس شبکه

مهاجرت به استرالیا از طریق کار  وکیل مدافع
 مهاجرت به استرالیا از طریق کار وکیل عمومی

مهاجرت به استرالیا از طریق کار روانشناس بالینی
 مهاجرت به استرالیا از طریق کار مدرس روانشناسی

مدرس روانشناسی سازمانی در استرالیا
روانشناسی صنعتی در استرالیا
مددکار اجتماعی در استرالیا
تکنسین مهندسی عمران در استرالیا
تکنسین مهندسی برق در استرالیا
تکنسین مهندسی رادیو و ارتباطات در استرالیا
مهندس ارتباطات در استرالیا
برنامه ریز شبکه در استرالیا
مسئول فنی ارتباطات در استرالیا
مهندس برق خودرو در استرالیا
مهندس مکانیک موتور خودرو در استرالیا
مهندس دیزل ژنراتور در استرالیا
تکنسین موتورسیکلت در استرالیا
تکنسین موتور خودروهای کوچک در استرالیا
فلزکار در استرالیا
جوشکار در استرالیا
اقامت استرالیا از طریق کار مهندس جوش
 اقامت استرالیا از طریق کار مهندس ماشین آلات

 اقامت استرالیا از طریق کار قفل ساز

 اقامت استرالیا از طریق کار متخصص داربست

 اقامت استرالیا از طریق کار تکنسین سنگ تراش

 اقامت استرالیا از طریق کار نجاری

 اقامت استرالیا از طریق کار متخصص کار چوب

 اقامت استرالیا از طریق کار نقاش ساختمان

 اقامت استرالیا از طریق کار شیشه گر

 اقامت استرالیا از طریق کار لوله کش

 اقامت استرالیا از طریق کار متخصص لوله کش مکانیکی

 اقامت استرالیا از طریق کار لوله کش سقف

 اقامت استرالیا از طریق کار تکنسین تهویه کارخانجات

 اقامت استرالیا از طریق کار کشتی ساز

همانطور که مشاهده و مطالعه فرمودید لیست رشته های مورد نیاز SUBCLASS 457 اما جهت متقاضیان مهاجرت کاری به استرالیا  و کار در استرالیا و متقاضیان ویزای SUBCLASS 457 استرالیا، ذکر این نکته الزامیست حتما، ارگان مربوطه نسبت به تخصص شما بایدتایید گشته باشد، بر فرض مثال اگر شما مهنس عمران هستید ، گروه مهندسین عمران دولتی در کشور استرالیا که یک سازمان مهندسی می باشد می بایست مدارک شما را معادل سازی و تایید نمایند. 

اگر شما پزشک عمومی هستید حتما باید پزشکی دولت استرالیا که نظام پزشکی دارند مدارک شما را تایید و معادل سازی کنند در مورد تمامی لیست مشاغل تک تک به همین روال صورت خواهد گرفت .

در نهایت به منظور کسب اطلاعات بیشتر و کامل تر درمورد مهاجرت کاری به استرالیا پیشنهاد می نمائیم که با مشاورین ارشد موسسۀ حقوقی ایران مهاجرت تماس حاصل نمائید تا ایشان بتوانند با در نظر گرفتن شرایطتان شما را در مسیر صحیح و قانونی مهاجرت هدایت نمایند.