وکیل مهاجرت و دریافت اقامت کاری
یکی از بهترین راه های گرفتن اقامت سوئد اقدام از طریق کار است
افراد بسیاری خواهان مهاجرت به سوئد و مشغول به کار شدن در سوئد هستند و دوست دارند با مدرک تحصیلی خود که از ایران کسب کرده اند در سوئد مشغول به کار شوند. این افراد برای مهاجرت و اقامت در سوئد به وسیله ی کار نیاز به دعوتنامه از طرف یک کارفرمای معتبر در سوئد دارند و تا کارفرمایی مسئولیت آن ها را بر عهده نگیرد نمی توانند از این طریق مهاجرت نمایند.
کانادا اولین مقصد مهاجران متخصص
نیروهای متخصص و افراد حرفه ای، به شدت در کانادا مورد نیاز هستند. یکی از اهداف اصلی سازمان مهاجرت کانادا ، جذب نیروهای متخصص تازه واردی است که باعث رشد اقتصادی کانادا می شوند. نیروهای متخصصانی که با توجه به مهارتشان به صورت دائم در کانادا استقرار می یابند، ارزش ویژه ای برای اقتصاد کاناداو قدرت نیروی کار آن دارند.خود به کانادا مهاجرت کنند.
اقامت کاری استرالیا چه مزایایی دارد؟
ویزای کاری استرالیا این امکان را فراهم نموده است که کارفرما بتواند نیروی کاری مجرب خود را کشور استرالیا و مهاجرت کاری به استرالیا از طریق ویزای که دارای توانائی ها و استعداد های خاص در زمینۀ شغلی مناسب می باشد وارد خاک این کشور شود. بنابراین نیاز هست که شخص از توانائی هایی برخوردار باشد که شخصی نظیر آن در این کشور از این توانائی ها برخوردار نباشد. و در واقع شما را به عنوان نیروی کلیدی بردارند.
Image 1
Image 2
Image 3
مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

کشور همسود استرالیا کشوری است توسعه یافته در نیمکره جنوبی. این کشور با ۷٬۶۸۶٬۸۵۰ کیلومتر مربع وسعت، ششمین کشور پهناور دنیا است. استرالیا یکی از قلمروهای همسود است و در سال ۱۹۰۱ از بریتانیای کبیر استقلال یافته‌است. پایتخت استرالیا شهر کانبرا است، .
مهاجرت کاری بهترین روش دریافت اقامت برای افراد متخصص
مهاجرت کاری چیست وشرایط دریافت اقامت کاری خارج از ایران چگونه است؟
به راحتی می توان مهاجرت را این گونه بیان کرد که مهاجرت عبارت است از جابجا شدن از یک نقطه به نقطه دیگر جهت دستیابی به زندگی و شرایطی بهتر و ایدال یکی از دلایل مهاجرت افراد یافتن شغل مناسبتر و بهتر است که افراد به این دلیل که در محل زندگی خود شغل مناسب خود را نیافته یا این که در منطقه دیگر شانس پیدا کردن شغل مناسب تری را دارند تصمیم به مهاجرت گرفته و اقدام می کنند. یکی از علت های مهم مهاجرت های کنونی همین امر کار و شغل مناسب و شرایط زندگی متفاوت می باشد ، که افراد را مجاب برای یافتن آن به کشوری دیگر راهی می کند امروزه کشورهای متعددی هستند که به نیروهای کاری و متخصص احتیاج دارند و هر ساله بنا به نیاز کشور خود و شرایطی که به اطلاع عموم می گذارند تعدادی از افراد واجد شرایط را جذب و استخدام می کنند. به جرات می توان بیان کرد که مهاجرت کاری بهترین مهاجرت بوده که فرد با برنامه قبلی برای کار و زندگی و اقامت در کشور مورد نظر، ویزای آن کشور را تهیه کند. دریافت ویزای کاری محدودیتهایی نیز دارد که به عنوان نمونه می توان به دریافت ویزای کاری در بسیاری از کشورهای اروپا اشاره کرد که باید مراحلی را پشت سر گذاشت که طبیعتا به سادگی ممکن نمی باشد. برای مثال اگر در یکی از کشورهای اروپایی یک کارفرما به نیروی احتیاج داشته باشد ابتدا می بایستی در کشور خود به مدت 3 ماه برای استخدام آگهی عمومی داده و در صورتی که شخص مورد نظر خود را نتوانست جذب کند و یا این که کسی برای کار مورد نظر مناسب نبود ، این آگهی به مدت 3 ماه دیگر در اتحادیه اروپا اعلان می شود و در نهایت اگر فرد مناسب پیدا نشد, شخص دیگری بر فرض مثال از ایران در صورت داشتن توانایی شغل مورد نظر ، صلاحیت احراز آن شغل را دارد . اما بهترین راه اقدام برای مهاجرت کاری این می باشد که سابقه کاری و بیمه داشته باشید