اقامت سوئد

مشاوره مهاجرت و دریافت اقامت و زندگی در سوئد

اقامت در سوئد از طریق سرمایه گذاری

یکی دیگر از روش های مهاجرت به سوئد اقدام از طریق سرمایه گذاری می باشد. به طور کلی می توانیم سرمایه گذاری در سوئد را به دو قسمت اصلی زیر تقسیم کنیم:

اقامت در سوئد از طریق ازدواج

قانون مهاجرت از طریق ازدواج به در رابطه با سوئد نیز وجود دارد و اگر شما با یک فرد سوئدی یا مقیم در این کشور ازدواج کنید به راحتی اقامت کسب خواهید کرد و از این لحاظ مشکلی نخواهید داشت

اقامت در سوئد از طریق تحصیل

مهاجرت تحصیلی به سوئد یکی از آسان ترین روش های مهاجرت و کسب اقامت در سوئد می باشد و مهاجران ایرانی زیادی هم از طریق مهاجرت تحصیلی اقدام به مهاجرت می نمایند زیرا این روش مزایای نسبتا خوبی در مقایسه با روش های دیگر دارد مثلا:

اقامت در سوئد از طریق کار

یکی از بهترین راه های گرفتن اقامت سوئد اقدام از طریق کار است . شما میتوانید با دعوت کارفرما اقامت موقتی سوئد را دریافت کنید . امید است شما بتوانید با کمک ایران مهاجرت راه درست را برای اقدام به مهاجرت پیدا کنید
مهاجرت به سوئد
دریافت اقامت سوئد
اخذ اقامت سوئد
دریافت اقامت سوئد
سوئد بزرگترین کشور اسکانديناوی با مساحت 450،000 کيلومتر مربع و 9 ميليون جمعيت است. ساختار سياسی سوئد بر مبنای دموکراسی پارلمانی است سوئد از سال 1995 عضو اتحاديه اروپا بوده است، امّا سوئد جزو کشورهای استفاده کننده از يورو نيست، بنابراين برای خريد کردن در سوئد به کرون سوئد نياز داريد.
فرهنگ و زبان سوئد
زبان سوئدی از خانوادهٔ زبان‌های هندواروپایی شاخهٔ ژرمنی است و با زبان‌های نروژی و دانمارکی نزدیکی دارد. این سه زبان بسیار به هم نزدیک بوده و اغلب گویشوران آن‌ها می‌توانند هر کدام به زبان خود با هم ارتباط زبانی برقرار کنند. زبان سوئدی، زبان رسمی کشور سوئد می‌باشد. در برخی نواحی شمالی کشور، به زبان فنلاندی نیز تکلم می‌گردد. تعداد ۴ زبان اقلیمی اعم از فنلاندی، تورندال، رومانی (زبان کولی‌ها) و ییدیش (زبان یهودیان) در کشور سوئد تکلم می‌گردد.