نحوه اخذ اقامت سوئد از طریق ازدواج

مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج

نحوه مهاجرت به سوئد

قانون مهاجرت از طریق ازدواج به سوئد در رابطه با سوئد نیز وجود دارد و اگر شما با یک فرد سوئدی یا مقیم در این کشور ازدواج کنید به راحتی اقامت کسب خواهید کرد و از این لحاظ مشکلی نخواهید داشت.

روش مهاجرت از طریق ازدواج یکی از ساده ترین روش های کسب اقامت در سوئد است . تعداد زیادی از مهاجران از این روش موفق به اخذ اقامت سوئد می شوند. 

 

درایافت اقامت سوئد از طریق ازدواج
قوانین دریافت اقامت سوئد از طریق ازدواج

 

قوانین مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج

توجه داشته باشید که در این نوع مهاجرت باید به سوالاتی مانند زبانی که با همسرتان صحبت می کنید، همسران قبلی خود، مدت زمان زندگی با همسر فعلی، خانه ای که قرار است در آن زندگی کنید، روش آشنایی و بقای ارتباط زوجین تاکنون و... پاسخ دهید و اگر در این موارد شک و شبهه ای پیش آید به صورت موقت به فرد مهاجر اجازه ی مهاجرت داده نمی شود.

در مواقع نادری که این اتفاق رخ می دهد باید سه هفته صبر کرده و سپس درخواست تجدید نظر دهید. اگر برای بار دوم یا سوم باز هم مهاجرت شما از طریق ازدواج رد شد، می توانید به دادگاه های موجود در سوئد اعتراض کرده و حکم خود را تغییر دهید. توجه داشته باشید که رد شدن مهاجرت از طریق ازدواج بسیار کم پیش می آید و این موضوع هم برای جلوگیری از کلاهبرداری دو طرف برای کسب اقامت از طریق ازدواج در سوئد است.

ایران مهاجرت مسرور است از این که به شما عزیزان مشاوره می دهد . به امید موفقیت شما در مهاجرت به سوئد