وکیل مهاجرت و دریافت اقامت از طریق ازدواج
مهاجرت از طریق ازدواج کار آسانی نیست و هزینه ‌های زیادی در پی دارد. یعنی به نوعی باید گفت روشی است برای افراد متمول. پس مردانی که سرمایه ‌ی چندانی ندارند نمی‌ توانند خیلی روی این روش حساب باز کنند.دولت سوئد برای تضمین تأمین این هزینه ‌ها پیش‌شرط‌ هایی را قرار داده است و اداره ی مهاجرت سوئد با دقت بسیار، گذران صحیح و کامل این مراحل را پیگیری می ‌کند.
طبق مقررات حوزه ی حقوق بین الملل خصوصی در کشور آلمان، مرد یا زنی که با یک مرد یا زن آلمانی ازدواج کند، به تابعیت کشور آلمان درمی ‌آید. بدین ترتیب با کسب این تابعیت، اقامت در آلمان نیز فراهم می آید. البته فرد متقاضی باید پس از ازدواج، درخواست تابعیت آلمان کند و در این زمینه باید متذکر شد که اخذ تابعیت آلمان، مستلزم ترک تابعیت ایران خواهد بود
در کانادا تعریف همسر کمی پیچیده است. در کانادا همسر می تواند از جنس مخالف شما باشد و یا با شما هم جنس باشد. در ضمن در کانادا نه تنها برای همسر عقدی امکان پذیر است، بلکه شامل شریک زندگی فرد نیز می شود. یعنی کسی که حداقل یکسال با هم روابط زناشویی داشته اند، هرچند رسما به عقد یکدیگر در نیامده اند.
Image 1
Image 2
Image 3
مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

کشور همسود استرالیا کشوری است توسعه یافته در نیمکره جنوبی. این کشور با ۷٬۶۸۶٬۸۵۰ کیلومتر مربع وسعت، ششمین کشور پهناور دنیا است. استرالیا یکی از قلمروهای همسود است و در سال ۱۹۰۱ از بریتانیای کبیر استقلال یافته‌است. پایتخت استرالیا شهر کانبرا است، .
Image 1
Image 2
Image 3
مهاجرت به ترکیه

مهاجرت به ترکیه

Build organized content blocks with images, headings, and text that showcase everything your business has to offer.
Image 1
Image 2
Image 3
Content

مهاجرت به کانادا

Organize images into a clean, modern grid with ease using the Image Grid particle. Perfect for product shots, photographers, and more.
Image 1
Image 2
Image 3
اقامت گرجستان

مهاجرت به گرجستان

Set up a quick and easy countdown timer on your site to let users know when they can expect something new.
image1
image2
image3
مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان

آلمان با نام رسمی جمهوری فدرال آلمان نام بین‌المللی روی نقشه "germany" کشوری در قاره اروپا با پایتخت برلین است. آلمان از شمال با دریای شمال، دانمارک و دریای بالتیک، از شرق با لهستان و جمهوری چک، از جنوب با اتریش و سوئیس و از غرب با فرانسه، لوکزامبورگ، بلژیک و هلند مرز دارد.[۳] مساحت آن ۳۵۷۱۲۱٫۴۱ کیلومتر مربع است و با ۸۲ میلیون نفر، پرجمعیت‌ترین کشور اروپا است.
An incredible experience for your visitors.
Denali is powered by the Gantry 5 framework, a brilliant combination of power and simplicity that makes creating a unique website easy.
Gantry was born when the RocketTheme development team wanted to consolidate our extensive set of custom Grav, Joomla and WordPress theme functionality into a simple, easy to use framework. The result, a dynamic, easy-to-use framework that requires no coding experience to use. The only thing Gantry 5 doesn't do is compromise.