دریافت اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به کشور هلند از طریق سرمایه گذاری

و دریافت اقامت  کشور هلند به واسطه گرفتن یکی از انواع ویزا در کشور هلند می تواند منجر به دریافت اقامت دائم کشور هلند شود. آشنایی با قوانین و شرایط کار و تجارت در کشور هلند می تواند به افراد واجد شرایط اخذ اقامت دائم کشور هلند کمک به سزایی کند. کشور هلند نیز مانند دیگر کشورها شرایط را برای متقاضیان سرمایه گذاری در کشور هلند مهیا کرده است و پیش بینی تمامی قوانین و شرایط لازم برای سرمایه گذاری در کشور هلند و دریافت اقامت دایم هلند توسط دولت انجام شده است تا افراد مهاجر و واجد شرایط بتوانند سرمایه گذاری در کشور هلند  انجام دهند.

افرادی که تمایل به سرمایه گذای در کشور هلند را دارند باید این موضوع را در نظر داشته باشند که سرمایه گذاران  کشور هلند به واسطه دریافت ویزای توریستی می توانند به مدت ۳ ماه وارد خاک کشور هلند شوند تا بتوانند شرایط و قوانین پیش روی خود در این روش را بررسی کنند. با توجه به اینکه کشور هلند یکی از بهترین و برترین کشورهای اروپاییست .

سرمایه گذاری در کشور هلند و دریافت اقامت دایم هلند، در غالب دریافت اقامت هلند از طریق ثبت شرکت است یعنی اشخاص باید بتوانند از راه سرمایه گذاری خود برای اتباع هلند فرصت های شغلی مناسب را ایجاد کنند. این نوع سرمایه گذاری ممکن است در غالب مشارکت در صندوق اقتصادی و اوراق مشارکت دولتی کشور هلند نیز باشد. با توجه به اینکه میزان سرمایه گذاری در کشور هلند بسیار بالاست در ایتدا باید سرمایه گذاری فرد متقاضی به تایید وزارت اقتصاد و اتاق بازرگانی  برسد.

در سرمایه گذاری کشور هلند شخص باید بتواند فرصت های شغلی مانند قوانین مهاجرتی استرالیا ۱۰ شغل ایجاد کند و این ایجاد مشاغل باید در بازده زمانی ۵ سال انجام بشود. در هر صورت نظیر ثبت شرکت در دیگر کشورهای اتحادیه اروپا، فرد باید سرمایه گذاری جدیدی را با مشاغل تازه و نو ایجاد کرده و بتواند برای اتباع و کشور هلند مثمر ثمر و مفید واقع شود.

 سرمایه گذاری در کشور هلند اغلب در موارد زیر انجام می شود: 

ایجاد شرکت جدید یا ثبت شرکت در کشور هلند

ثبت شرکت در هلند یکی از را های اصلی کسب اقامت هلند است که یکی از روش های آن ایجاد شرکت جدید است.

مشارکت در شرکت های ثبت شده ی هلندی

یکی دیگر از روش های کسب اقامت هلند با ثبت شرکت مشارکت در شرکت های از پیش ثبت شده هلندی است.

مشارکت درصندوق های اقتصادی کشور هلند

مشارکت در صندوق های هلندی نیز جزو روش های ثبت شرکت در هلند است که به کسب اقامت هلند منجر می شود.

 

در بخش دریافت اقامت هلند از طریق ثبت شرکت سایته ایران مهاجرت در مورد موارد ثبت شرکت اطلاعات کسب کنید

 

دریافت اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری
دریافت اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری

مشارکت و سرمایه گذاری در صندوق های اقتصادی و دولتی کشور هلند:

مشارکت در صندوق دولتی کشور هلند به افراد این فرصت را می دهد تا اقامت بلند مدت ۳ ساله کشور هلند را اخذ نمایند. زمانی این شرایط سرمایه گذاری اماکن پذیر خواهد بود که شرایط فرد در ابتدا به تایید نهایی وزارت کشور و اتاق بازرگانی کشور هلند برسد.

بعد از اقامت ۳ ساله ای که به سرمایه گداران داده می شود در صورتیکه فرد سرمایه گذار تمامی موارد و شرایط شهروندی را رعایت کرده باشد و مالیات را پرداخت کرده باشد می تواند درخواست اقامت دائم کشور هلند را به اداره مهاجرت این کشور ارائه دهد. مشارکت در سرمایه گذاری دولتی یا صندوق اقتصادی دولتی تنها نوع سرمایه گذاریست که اجازه کار به شخص متقاضی سرمایه گذاری در کشور هلند را خواهد داد. 

اخذ اقامت دائم در کشور هلند با سرمایه گذاری:

افرادی که از طریق ویزای کاری یا سرمایه گذاری وارد کشور هلند شده اند می توانند پس از ۵ سال زندگی در کشور هلند و پرداخت مالیات برای خود و خانواده شان درخواست اقامت دائم را نمایند.

مزایای اخذ اقامت دائم کشور هلند با سرمایه گذاری:

اخذ اقامت دائم هلند به افراد مهاجر این اجازه می دهد تا به طور نامحدود در کل کشور هلند اقامت و رفت و آمد داشته باشند. اجازه اقامت افراد مقاضی به مدت پنج سال می باشد و افراد پس از پایان دوره ۵ساله می توانند اقامت خود را تمدید نمایند.

اخذ اقامت دائم هلند این امکان را برای افراد مهاجر ایجاد می کند که افراد به صورت آزادانه وارد بازار کار هلند بدون اجازه کار شوند.

 شرایط دریافت اقامت دائم کشور هلند با سرمایه گذاری:

افراد مقاضی برای دریافت اقامت دائم کشور هلند با سرمایه گذاری باید شرایط زیر را داشته باشند:

به صورت مستمر و مداوم طی ۵ سال در کشور هلند حضور داشته و زندگی کرده باشند.

یه طور قانونی واردکشور هلند شده باشند اشخاصی که به صورت غیر قانونی وارد کشور هلند شده باشند فرایند اخذ اقامتشان پیچیده تر خواهد شد و به مشکل بر میخورند.

اشخاص باید ثابت کنند به قوانین و شرایط کشور هلند پایبند هستند و در جامعه ادغام شده اند.

سرمایه گذاری در کشور هلند

در میان سرمایه گذاری کشور هلند و تحصیل در کشور هلند باید به این موضوع اشاره کرد که تحصیل در کشور هلند شرایطی آسان تر و ایمن تر  دارد. زیرا در پرونده سرمایه گذاری در کشور هلند فرد متقاضی باید

شرایط پیچیده تری را سپری نماید ولی این شرایط در تحصیل نخواهد بود و شخص با تحصیل می توانید علاوه بر کسب مدرک معتبر از دانشگاه های برتر کشور هلند با هزینه ای بسیار کمتر بعد از گذراندن مراحل

شهروندی اقامت دائم کشور هلند را بگیرد. پس برای افرادی که دنبال راه آسان تر هستند میتوان تحصیل در کشور هلند را نیز پیشنهاد کرد.