اقامت در فنلاند از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در فنلاند

سرمایه گذاری در فنلاند  یکی از راههای مهاجرت به فنلاند  پس از گرفتن وکیل مهاجرت میباشد که در این مقاله بصورت اختصاصی به بررسی شرایط سرمایه گذاری در فنلاند و ثبت شرکت در فنلاند میپردازیم .در مرحله نخست فرد باید نامی را برای شرکت خود انتخاب نماید . شما برای کسب یک شرایط حقوقی منحصر به فرد می بایست یک نام برای کسب و کار خود انتخاب نمایید . ثبت یک نام تجاری که باید  توسط اداره ثبت فنلاندی انجام پذیرد از مراحل الزامی می باشد .در مرحله بعدی می بایست یک حساب منحصر به فرد در کسب و کار در یک بانک انتخابی مفتوح نمایید . این شرکت نیاز به یک حساب بانکی برای پرداخت سرمایه به سهام، پردازش پرداخت و حسابداری دارد .

معرفی سرمایه گذاری خود به مراجع ذی ربط و اعلان رسمی آن توسط آگهی

در این مرحله شما می بایست سرمایه گذاری خود را ایجاد و به ثبت برسانید این امر باید توسط آگهی به ثبت رسیده توسط نام تجاری شما انجام پذیرد و در ادارات مختلف مالیات کشور فنلاند ثبت گردد . این امر به راحتی توسط فرم مشخصی انجام می شود.

انواع سرمایه گذاری در فنلاند :

در فنلاند ، سرمایه گذاری های خارجی بیشتر از طریق شرکت های خصوصی یا شرکت های سهامی عام و یا از طریق یک شعبه کسب و کار فنلاند  فعالیت می کنند سرمایه گذاری نیز می تواند از طریق مشارکت یا همکاری های عمومی یا محدود انجام شود . یک سازمان داخلی یا سازمان خارجی همچنین می تواند شاخه ای را در فنلاند نیز ایجاد کند .

راه اندازی یک سرمایه گذاری خرد و محدود :

یک سرمایه گذاری خرد می تواند توسط یک یا چند شخص یا اشخاص حقوقی ایجاد شود . حداقل یکی از بنیان گذاران باید دائما در فنلاند ساکن باشد و اگر بنیان گذار یک شخص حقوقی باشد ، محل اقامت خود را در منطقه اقتصادی اروپا  مگر اینکه اداره ملی اختراعات و ثبت اختراع ملی وی را از این قانون معاف کند . بنابراین ملیت بنیان گذار بی اهمیت است . یک فرد حقوقی در ناحیه اقتصادی اروپا زمانی که تحت قوانین یک کشور متعلق به منطقه اقتصادی اروپا است و زمانی که اداره ثبت ، اداره مرکزی یا دفتر مرکزی آن در یک ایالت متعلق به منطقه اقتصادی اروپا می باشد .کسی که به طور قانونی بی کفایت یا ورشکست می شود ممکن است به عنوان بنیان گذار شناخته نشود.

اقامت در فنلاند از طریق سرمایه گذاری
اقامت در فنلاند از طریق سرمایه گذاری

 

ایجاد یک کسب و کار در فنلاند :

افراد غیر بومی می توانند یک شرکت فنلاندی ، سرمایه گذاری تجاری و یا شرکای انتخابی خود را در یک شرکت داشته باشند . این بازار هدف حتی امکان دارد یک شرکت غیر دولتی و خصوصی باشد ،  سهام در یک مشارکت عمومی یا محدود ، کل سهام یک شرکت با مسئولیت محدود و  یا اکثریت سهام یک شرکت باشد . با پرداخت سهم مشارکت می توانید عضو یک تعاونی فعال شوید . تمام سرمایه گذاری های شرکتی در بخش کالا های دفاعی و دوجانبه مورد تایید مقامات دولتی باید قرار بگیرند و سپس با تأیید بر اساس یک درخواست ،  تایید نهایی را اخذ نماید. در بخش مدنی ، شرکت های فنلاندی برای حفظ وظایف حیاتی در داخل جامعه حیاتی می باشند و شرکت های خریداری شده  نیز مورد تایید باید قرار بگیرند .

معامله های تعدیل شده در فنلاند :

همچنین برخی فعالیت های تجاری در فنلاند وجود دارد که مجوز در بطن خود دارند . فعالیت های تجاری نیز وجود دارد که نیازمند تعهد ثبت در یک اداره ثبت است که توسط مقامات نگهداری انجام می شود . این تعهد ثبت شامل فعالیت هایی مانند خدمات آژانس های مسافرتی ، آژانس های املاک و آژانس های اجاره مسکن می باشد . یک سرمایه گذار که این تعهد ثبت را ارائه می دهد باید شرایط لازم برای اخذ تعهد ثبت در قانون را داشته باشد . فعالیت های تجاری نیز وجود دارد که مقامات باید از ابتدای فعالیت،  مطلع آن باشند . طبق قانون ، محدودیت ها و تعهدات نیز ممکن است بر فعالیت های تجاری اعمال شود که برای آن از قبل اطلاع رسانی لازم می باشد . در بیشتر موارد ، یک سرمایه گذار می تواند عملیات خود را قبل از اینکه مقامات اطلاع رسانی را در نظر بگیرند ، امکان شروع به فعالیت را دارد .

ما در این مقاله تمامی مطالب مرتبط با مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری فنلاند را از جمله هزینه های سرمایه گذاری در فنلاند ، شرایط سرمایه گذاری در فنلاند ، اقدامات برای سرمایه گذاری در فنلاند ، قوانین سرمایه گذاری در فنلاند و . . . را خدمتتان ارائه نمود.

 به دلیل ثبات اقتصادی فنلاند،  دولت این کشور معمولا حمایتهای خاصی از سرمایه گذاران خارجی ندارد و نیازی به ایجاد طرحهای تشویقی در سرمایه گذاری افراد خارجی را در اقتصاد خود تشخیص نمیدهد. این دو مورد ، از جمله دلایلی است که سرمایه گذاران معمولا اشتیاقی برای سرمایه گذاری در فنلاند ندارند. با این وجود اگر شخصی مایل به سرمایه گذاری در فنلاند باشد، باید طرح تجاری و بیزینسی  قابل توجیهی  به دولت ارائه نماید، مهمترین مسئله در ارائه طرح تجاری به دولت، توجیه اقتصادی طرح و همچنین کمک به شکوفایی اقتصاد فنلاند میباشد که سرمایه گذار باید این دو مورد را به دولت فنلاند یادآور شود و دولت فنلاند نیز این قابل قبول بودن این موارد را بپذیرد.در ضمن شخص سرمایه گذار بایستی، مبلغ لازم برای سرمایه گذاری را نیز دارا باشد و دارا بودن این مبلغ را به دولت این کشور ثابت نماید. در این صورت طرح تجاری شخص مورد قبول واقع شده و میتواند در طی فرصت یک ساله طرح تجاری خود را به کار اندازد و همچنین برای سه نفر از اتباع فنلاندی نیز ایجاد اشتغال نماید . طبیعتا طرح تجاری که مورد تایید دولت قرار گیرد بایستی بسیار دقیق باشد. در صورتیکه موارد فوق رعایت شود برای  فرد و خانواده درجه یک او ویزای سرمایه گذاری صادر میشود.
برای مشاوره بیشتر در مورد سرمایه گذاری در فنلاند و ویزای سرمایه گذاری فنلاند، همچنین روشهای مهاجرت به فنلاند و اخذ اقامت فنلاند با ما همراه باشید.

 

 

 

اقامت در فنلاند از طریق سرمایه گذاری
اقامت در فنلاند از طریق سرمایه گذاری

 

مزایای اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور فنلاند رابه شرح ذیل بر شمرد:

با اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشورفنلاند بدون ویزا به تمام کشورهای عضو پیمان شنگن و اتحادیه اروپا سفر کنید.

با اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشورفنلاند به بیش از ۱۴۵ کشور دنیا سفر کنید

اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور فنلاند  اخذ اقامت اروپا مشمول محدودیت سنی نمیباشد.

اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشورفنلاند  نیاز به دانستن زبان انگلیسی نیست

با اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشورفنلاند  فرزندان از تحصیل رایگان در سطح کشورهای عضو شنگن و اتحادیه اروپا برخوردارند

با اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشورفنلاند از امکانات رفاهی ؛درمانی بهداشتی رایگان در سطح کشورای عضو شنگن و اتحادیه اروپا برخورشوید.

با اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشورفنلاند اززندگی امن و با ثبات اقتصادی بهره مند شوید.

بااخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشورفنلاند پس از چند سال از تابعیت و پاسپورت کشورهای عضو شنگن بهره مند شوید.

 

 

برای اطلاع از روش های دیگر اخذ اقامت در فنلاند می توانید از صفحه مشاوره برای اقامت در فنلاند دیدن کنید.