اقامت در انگلیس از طریق سرمایه گذاری

 اطلاعات مربوط به مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری در انگلستان و قوانین و مقررات در زمیه سرمایه گذاری در انگلستان و همچنین  میران مبلغ سرمایه برای دریافت اقامت انگلستان را در مقاله زیر مطالعه کنید

ویزای سرمایه گذاری انگلستان 

سیستم ویزای اقامت سرمایه گذاری در انگلستان بر اساس سیستم امتیاز بندی و نیز سرمایه گذاری ۲ میلیون پوندی استوار می باشد که متقاضی باید حداقل ۷۵ امتیاز کسب نماید.

مبلغ ۲ میلیون پوند سرمایه گذاری، ۳۰ امتیاز از امتیازات مورد نیاز فرد را، تأمین می نماید. این مقدار سرمایه باید در بانک یا موسسه مالی معتبری در انگلستان سپرده گذاری شده باشد. اگر این مبلغ در خارج ازانگلستان است، در هر حال باید قابلیت انتقال به انگلستان را داشته باشد.

برای دریافت امتیازات لازم دیگر در این شیوه از سرمایه گذاری در بریتانیا متقاضی باید حداقل ۱,۷۵۰,۰۰۰ پوند همین مبلغ ۲,۰۰۰,۰۰۰ پوند را برای خرید اوراق قرضه، به صورت اوراق سهام و یا دیگر اوراق دولتی انگلیسصرف نموده تا ۳۰ امتیاز دیگر را کسب کند.

همچنین اگر قبل از به اتمام رسیدن ۳ ماه از زمان دریافت ویزای خود به سرمایه گذاری بپردازد، ۱۵ امتیاز دیگر را نیز کسب می کند.

متقاضی جهت استفاده از این روش، لازم است ابتدا حسابی در کشور انگلستان باز نماید.

 

مزایای مهاجرت به انگلیس از طریق ویزای سرمایه گذاری

فرد متقاضی نیازی به ارائه مدرک زبان انگلیسی ندارد.

همچنین سطح خاصی از تحصیلات آکادمیک مورد نیاز نیست.

در این شیوه مهاجرتی فرد متقاضی می تواند همسر و فرزندان کمتر از ۱۸ سال را به همراه خود داشته باشد.

متقاضی الزامی ندارد که برای تأمین هزینه همراهان خود مبلغ خاصی را در حساب بانکی خود بگذارد.

اقامت دائم انگلیس با ویزای ویزای سرمایه گذاری انگلستان

مدت زمان و اعتبار ویزای سرمایه گذاری انگلیس ۳ سال و ۴ ماه است و پس از گذشت این مدت می تواند به مدت ۲ سال دیگر تمدید شود و بعد از گذشت ۵ سال فرد را به اقامت دائم انگیس می رساند.   

اقامت در انگلیس از طریق سرمایه گذاری
اقامت در انگلیس از طریق سرمایه گذاری

اگر مبلغ سرمایه گذاری شما در حد ۵,۰۰۰,۰۰۰ پوند باشد، در مدت زمان ۳ سال و اگر این مبلغ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ پوند باشد با گذشت ۲ سال، اقامت دائم انگلستان اخذ می گردد.

 

در اخذ اقامت انگلیس از طریق ویزای سرمایه گذاری موارد زیر را مد نظر قرار دهید:

با وجود هزینه های بسیاز زیاد مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری ولی شما به راحتی قادرید اقامت و تابعیت انگلستان را کسب نماید.

شما باید مایل به اقامت و زندگی در انگلستان باشید، لذا اقامت فیزیکی و زندگی در انگلستان اجباری است. شما باید ۵۰٪ وقت خود را، که معادل ۶ ماه درسال می باشد، در کشور انگلیس به سر ببرید.با توجه به اینکه این سرمایه گذاری نباید به صورت صوری و فقط برای کسب مهاجرت به انگلستان باشد، آشنایی شما با سیستم تجاری انگلیس نیازمند درک محیط و آشنائی با بازار کار و تجارت می باشد؛ لذا توصیه می شود قبل از هر اقدامی در امر سرمایه گذاری، خودتان و یا فرزندانتان از طریق ویزای تحصیلی وارد این کشور شده و ضمن اینکه در بهترین دانشگاه های دنیا ادامه تحصیل می دهید، می توانید با محیط اطراف خودآشنا شده و همینطور از نزدیک با نظام سرمایه گذاری این کشور آشنا شوید و به حقوق خود نیز اشراف کامل پیدا کرده و آینده روشنی را برای خود و افراد تحت تکلف و خانواده خود فراهم سازید. دریافت اقامت سرمایه گذاری انگیس یکی از راه های آسان دریافت اقامت انگیس است ولی با توجه به گران بودن این روش شما می توانید راه های دیگر اخذ اقامت انگلیس از جمل اقامت انگلیس با ثبت شرکت استفاده کنید

سرمایه گذاری ارزان 50000 پوندی انگلیس

این سرمایه گذاری فقط برای کسانی است که در کشور انگلستان مدرک دانشگاهی خود را گرفته باشند این ویزای انگلستان به ویزای کارآفرینی پس از تحصیل در انگلستان  معروف است،این طرحخاصی از طرف دولت انگلستان می باشد برای تبدیل ویزای تحصیلی شخص به اقامت دائم انگلستان از طریق سرمایه گذاری در انگلستان میباشد.به این طریق که نیازمند به ارائه گواهی است که نشان بدهد شما دارائی معادل ۵۰ هزار پوند انگلیس را دارید و فارغ التحصیل یکی از دانشگاههای انگلستان هستید.به این شکل در راستای تبدیل ویزای تحصیلی انگلستان به ویزای سرمایه گذاری  انگلستان دولت انگلستان ویزای دو ساله ای به شخص می دهد.تا فرد زمان ایجاد شغل و یا تجارتی معادل ۵۰ هزار پوند را داشته باشد و بتواند بعد از تمام شدن این کار اجازه اقامت خود را به اقامت دائم انگلستان تبدیل کند . ولی احتمال گرفتن این ویزا برایایرانیان خیلی پایین است.