وکیل مهاجرت و دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری
در این مقاله بصورت اختصاصی به بررسی شرایط سرمایه گذاری در فنلاند
افراد غیر بومی می توانند یک شرکت فنلاندی ، سرمایه گذاری تجاری و یا شرکای انتخابی خود را در یک شرکت داشته باشند . این بازار هدف حتی امکان دارد یک شرکت غیر دولتی و خصوصی باشد ، سهام در یک مشارکت عمومی یا محدود ، کل سهام یک شرکت با مسئولیت محدود و یا اکثریت سهام یک شرکت باشد . با پرداخت سهم مشارکت می توانید عضو یک تعاونی فعال شوید .
سرمایه گذاری در ترکیه چه مزایایی دارد؟
مسوولان ترکیه در سالهای اخیر بسیاری از محدودیت ها را در رابطه با توسعه ی سرمایه گذاری های خارجی در کشور ترکیه از بین برده اند و یک محیط تجاری دوستانه را ارائه کرده اند. در بین سرمایه گذاران خارجی تبعیض قائل نمی شود و با همه ی آنها به صورت برابر رفتار می شود.
مطمئن ترین روش برای اخذ اقامت گرجستان خرید ملک است.
خوشبختانه جهت سفر، زندگی و مهاجرت به گرجستان نیازی به ویزا ندارید، چند سالیست که گرجستان برای اتباع ایرانی نیاز به هرگونه ویزا را لغو نموده است و بدون دغدغه تعیین وقت سفارت و یا دیگر گرفتاری ها می توانید به گرجستان بیائید، اما در نظر داشته باشید بدون داشتن کارت اقامت موقت و یا دائم،
Image 1
Image 2
Image 3
مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

کشور همسود استرالیا کشوری است توسعه یافته در نیمکره جنوبی. این کشور با ۷٬۶۸۶٬۸۵۰ کیلومتر مربع وسعت، ششمین کشور پهناور دنیا است. استرالیا یکی از قلمروهای همسود است و در سال ۱۹۰۱ از بریتانیای کبیر استقلال یافته‌است. پایتخت استرالیا شهر کانبرا است، .
image1
image2
image3
مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان

آلمان با نام رسمی جمهوری فدرال آلمان نام بین‌المللی روی نقشه "germany" کشوری در قاره اروپا با پایتخت برلین است. آلمان از شمال با دریای شمال، دانمارک و دریای بالتیک، از شرق با لهستان و جمهوری چک، از جنوب با اتریش و سوئیس و از غرب با فرانسه، لوکزامبورگ، بلژیک و هلند مرز دارد.[۳] مساحت آن ۳۵۷۱۲۱٫۴۱ کیلومتر مربع است و با ۸۲ میلیون نفر، پرجمعیت‌ترین کشور اروپا است.
New item
New item
New item
اقامت بلغارستان

مهاجرت به بلغارستان

بلغارستان در سال ۲۰۰۴ به عضویت سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) درآمد و در سال ۲۰۰۵ اتحادیه اروپا، درخواست عضویت بلغارستان را در این اتحادیه پذیرفت و روز عضویت این کشور در اتحادیه اروپا را ۱ ژانویه ۲۰۰۷ اعلام کرد. مهمترین صادرات بلغارستان اسانس گل رز است،
مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
شرایط و اقدامات لازم برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان اولین قدم برای سرمایه گذاری در آلمان ورود به آن کشور برای بازدید از بازار و شرایط اقتصادی و ارزیابی شرایط سرمایه گذاری در کشور آلمان می باشد چراکه اقامت در آلمان از طریق سرمایه گذاری یکی از روش های پر ریسک مهاجرت محسوب می گردد و اگر بدون آگاهی و ارزیابی اقدام به سرمایه گذاری در کشوری نمائیم قطعا با مشکلات عدیده ای رو به رو خواهیم شد و گاهی نیز باعث از بین رفتن سرمایه نیز گردد ، اما برای اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری چه کشورهایی نیاز به اخذ ویزا می باشند ؟ با توجه به اینکه کشور آلمان عضو اتحادیه اروپا و شنگن می باشد شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا و همینطور کشورهای عضو پیمان اقتصادی اروپا برای تجارت ومهاجرت به آلمان نیازی به اخذ ویزا ندارند اما سایر شهروندان کشورهای دیگر من الجمله ایران برای ورود نیاز به ویزا دارند . اگر اشخاص ثابت نمایند که برای سرمایه گذاری و اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری و تجارت قصد مهاجرت به آلمان را دارند میتوانند درخواست ویزای تجاری آلمان را نمایند ، البته بازه زمانی ویزای تجاری به ملیت و نوع تجارت سرمایه گذار بستگی دارد و ویزای بیزینس نیز برای اقدام به ثبت شرکت در آلمان نیز وجود دارد .