اقامت در گرجستان از طریق خرید خانه

اقامت در گرجستان از طریق خرید خانه و مهاجرت به گرجستان از طریق خرید خانه

ابتدا روشهای مختلف اخذ اقامت در گرجستان را نام میبریم تا شما عزیزان بتوانید بهترین و مناسب ترین روش را برای اخذ اقامت گرجستان انتخاب نمایید.

اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت

  خرید ملک در گرجستان مزایای زیر را دارد :

مطمئن ترین روش برای اخذ اقامت گرجستان.

  • خرید ملک در گرجستان پس از ۶ سال تمدید متوالی، اقامت دائم گرجستان را در پی خواهد داشت.
  • ویزای شینگن و اقامت اروپا را براحتی می توانید اخذ نمائید.
  • خرید شما به دلار انجام می گیرد و باتوجه به ارزش بالای دلار بعنوان یک ارز بین المللی تجاری، در حالت سکون نیز سرمایه شما در حال پیشرفت و افزایش می باشد و این نوع سرمایه گذاری باتوجه به اینکه توسط دلار انجام می شود، سرمایه گذاری خوب و مطمئنی می باشد.
  • ملکی را که خریداری می نمائید و از طریق آن اقامت احذ می نمائید را می توانید اجاره دهید .
  • خرید ملک در گرجستان شامل مالیات نمی شود، پس از خرید ملک در گرجستان نیاز به پرداخت هیچگونه مالیاتی ندارید .
  • اقامت گرجستان را از طریق خرید ملک می توانید رایگان اخذ نمائید، پس از خرید ملک نیازی به پرداخت هزینه اضافه برای درخواست اقامت به دولت نخواهید داشت .
  • هزینه خرید ملک در گرجستان، به نسبت ایران بسیار مناسب تر است .
  • گرجستان کشوری بسیار امن است، بطوری که کشور گرجستان در لیست کشورهای با آمار جرم و جنایت بسیار پائین می باشد .
  • خرید ملک در گرجستان به نسبت خرید ملک در ترکیه مزایای به نسبت بیشتری را دارد، از جمله اینکه، ورود کشور گرجستان به اتحادیه اروپا قطعی است اما کشور ترکیه عضو اتحادیه اروپا نخواهد شد .
  • هزینه های زندگی در گرجستان بسیار پائین تر از کشورهای مشابه نظیر ترکیه است، با حدود ۴۰۰ دلار ماهانه می توانید زندگی نرمالی را داشته باشید .
  • پس از خرید ملک در گرجستان و اخذ اقامت در گرجستان نیازی به حضور در خاک کشور گرجستان را ندارید و می توانید پس از خرید ملک و اجاره دادن ملک مورد نظر، کشور را ترک نمائید .
  • مطمئن ترین روش سرمایه گذاری در گرجستان با مبلغ کم، در حال حاضر، خرید ملک می باشد .

   

  شرایط خرید ملک در گرجستان

  شرایط خرید ملک در گرجستان در حال حاضر بدون هیچ مشکلی و با در دست داشتن پاسپورت ایرانی می توانید به کشور گرجستان بدون ویزا سفر نموده و از املاک مختلف دیدن نمائید و در صورت متناسب بودن شرایط املاک، بصورت نقدی و یا اقساطی خرید خود را انجام دهید .

  همچنین در حال حاضر محدودیتی در تعداد خرید ملک و یا میزان مبلغ پرداختی وجود ندارد ، هر شخص ایرانی در حال حاضر می تواند هر تعداد ملکی را که میخواهد خریداری نماید ، در نتیجه در حال حاضر محدودیت خاصی در خریداری ملک در گرجستان وجود ندارد و می توانید با در دست داشتن یک پاسپورت اقدام به خرید ملک در گرجستان نمائید .

    

  شرایط اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک (برای شخص خریدار و خانواده وی)

  قطعاً در حال حاضر یکی از دغدغه های اصلی هموطنان ایرانی، اخذ اقامت گرجستان است. لازم است این نوید را به همراهان گرامی ایران مهاجرت بدهیم که در حال حاضر در صورتی که با خرید ملک بخواهید اقامت گرجستان را اخذ نمائید ، شرکت ایران مهاجرت با در دست داشتن مشاورین مجرب اقامت را برای شخص متقاضی و خانواده وی (همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال) اخذ می نماید .

  در حال حاضر دولت گرجستان ، اقامت را بعنوان امتیاز به سرمایه گذارانی که ملک خریداری می نمایند اعطا می نماید و این اقامت بصورت یک ساله و موقت اعطا خواهد شد و تا مادامی که ملک بنام خریدار باشد، بنا به درخواست وی، اقامت وی هر ساله تمدید خواهد شد .

   

   

  آیا با خرید ملک می توان اقامت دائم گرجستان را اخذ نمود؟

  بنا به بیان مرکز سرویس خدمات عمومی گرجستان (PSH)، در حال حاضر خریداران ملکی که پس از ۶ سال ، اقامت خود را بطور متوالی تمدید می نمایند، در صورتی که درخواست اقامت دائم خود را از طریق وکیل رسمی به اداره عدالت گرجستان تسلیم نمایند، در صورت واجد شرایط بودن به آنهااقامت دائم گرجستان اعطا خواهد شد. زمانی که تمدید اقامت گرجستان برای شما اهمیت داشته باشد و پیش از آنکه زمان تمدید متوالی اقامت شما به پایان برسد، اقدام نمائید قطعاً اقامت شما تمدید خواهد شد و با در دست داشتن مدارک مربوط به تمدید ۶ سال متوالی به حتم می توانید برای خود و خانواده اقامت دائم را اخذ نمائید . موسسه ایران مهاجرت با در دست داشتن کادری مجرب و حرفه ای آماده ارائه مشاوره و راهنماییهای لازم برای اخذ اقامت دائم شما و خانواده می باشد .

   

  چطور می توانم به آسانی در گرجستان خرید ملک انجام دهم؟

  موسسه ایران مهاجرت روند خرید ملک در گرجستان را برای شما تسهیل نموده است، کافیست با کارشناسان بخش پشتیبانی موسسه ایران مهاجرت در تماس باشید، کارشناسان بخش پشتیبانی وقتی را برای شما تعیین می نمایند، بعد از بررسی اقدام به خرید بصورت نقد و یا اقساط نمائید.

   

   

  چرا گرجستان؟

 • بسیاری از هموطنان در ذهن خود مرور میکنند که چرا مهاجرت و زندگی در گرجستان و به دنبال پاسخ هایی برای این سوال هستند که چرا گرجستان می تواند یک هدف مناسب برای مهاجرت و زندگی باشد و ما در این نویسه مزیت های زندگی و مهاجرت به گرجستان را برای شما مرور می نمائیم .

   

  آرامش و حداقل دغدغه

  هموطنان عزیز ایرانی در ابتدائی ترین نیاز خود برای مهاجرت به یک کشور جدید به دنبال آرامش و یک زندگی بدون دغدغه هستند، بصورت قاطعانه به صمع و نظر شما عزیزان می رسانیم که اگر شما نیز از آندسته ایرانیانی هستید که بدنبال آرامش در زندگی هستید، گرجستان مقصد بسیار خوبی برای شماست، یک کشور آرام با مردمی آرام و دغدغه های بسیار کم.

  ارزانی

  بله درست است، ارزانی! ولی نه به تعبیر بسیاری از ایرانیان …! گرجستان و پایتخت این کشور یعنی تفلیس زندگی ارزانی را برای شما فراهم می آورند، اما این ارزانی در قیاس با دیگر کشورهائی است که برای مهاجرت و زندگی آنها را دنبال می کنید. هزینه مهاجرت و زندگی در گرجستان در مقایسه با دیگر کشورها مانند اقامت در استرالیا , اقامت در کانادا , اقامت در سوئد , اقامت در ترکیه و اقامت در آلمان، بسیار پائین تر بوده و با یک پشتیبانی مالی متوسط رو به بالا می توانید زندگی خوبی را برای خود و خانواده بسازید. هزینه های زندگی در گرجستان تقریباً با هزینه های زندگی در ایران برابر است (برخی اوقات ارزان تر و برخی اوقات نیز گرانتر!) . اما اگر به دنبال مهاجرت و زندگی در کشور دیگری هستید، بدون شک بدانید در میان کشورهای مهاجرت پذیر، گرجستان از مقاصد بسیار مناسب برای یک زندگی ارزان است. در گرجستان خوراک، پوشاک و مایحتاج اصلی زندگی را در قیاس با دیگر کشورهای مهاجرت پذیر به قیمت بسیار مناسب تری می توانید تامین نمائید .

  اقامت در گرجستان از طریق خرید خانه
  اقامت در گرجستان از طریق خرید خانه

   

  امنیت در گرجستان

  خوشبختانه گرجستان امنیت بالائی دارد و از مواردی که در گرجستان به وفور مشاهده می شود گشتهای پلیس گرجستان است. اگر زمانی به تفلیس بیائید خودتان میبینید که شبها تا دیروقت می توانید با خیال راحت در خیابان قدم بزنید و از لحظات خود لذت ببرید،!

   

  نزدیکی گرجستان به ایران

  یکی از دغدغه های مهاجران همیشه این بوده که مسیر محل مهاجرت با ایران چقدر فاصله دارد، از این نظر نیز نگرانی وجود ندارد، با یک پرواز هوائی می توانید با گذران حدود ۱ ساعت و نیم از وقت خود از گرجستان به ایران برگردید و خود این موضوع نیز ریسکهای مهاجرت را کاهش می دهد زیرا نزدیک بودن گرجستان به ایران هزینه های شما را نیز کاهش می دهد. فکر کنید برخی از مدارک مهم خود را جا گذاشته اید، با پرداخت مبلغ حدوداً ۱۰۰ هزار تومان و با گذشتن حدوداً ۵ روز مدارک شما در گرجستان به دستتان می رسد. زمان کم و هزینه بسیار مناسب …؛ همچنین هر زمان دلتان برای نزدیکان و عزیزانتان تنگ شد براحتی می توانید بلیط هواپیما گرفته و به ایران برای ملاقات اقوام و خویشان خود بروید.

   

  عدم نیاز به ویزا

  خوشبختانه جهت سفر، زندگی و مهاجرت به گرجستان نیازی به ویزا ندارید، چند سالیست که گرجستان برای اتباع ایرانی نیاز به هرگونه ویزا را لغو نموده است و بدون دغدغه تعیین وقت سفارت و یا دیگر گرفتاری ها می توانید به گرجستان بیائید، اما در نظر داشته باشید بدون داشتن کارت اقامت موقت و یا دائم، تنها اجازه اقامت به مدت ۴۵ روز در گرجستان را دارید و پیش از آن می بایست از گرجستان خارج شده و مجدداً وارد این کشور شوید .

   

  آینده روشن گرجستان و احتمال زیاد پیوستن به حوزه اتحادیه اروپا

  واقعیت این است که تلاش دولت و مردم گرجستان این را ثابت کرده که کشور رو به رشدی دارند و احتمال قریب الوقوع پیوستن گرجستان به حوزه اتحادیه اروپا نیز وجود دارد. دولتمردان گرجستان با همکاری با شورای نظارت برای اتحادیه اروپا و همکاری با دیگر ارگانهای مهم نظیر ناتو در بهبودی روابط خود با غرب می کوشد و احتمال پیوستن این کشور به اتحادیه اروپا بسیار زیاد می باشد. این در حالیست که در حال حاضر، گرجستان، عضو ناظر اتحادیه اروپا می باشد .

   

  فرهنگ بومی نزدیک به ایران

  لازم است بدانید بر خلاف تفاوتهای فرهنگی بسیار مردم ایران با مردم غرب، فرهنگ بومی مردم گرجستان ، شباهت بسیار زیادی به فرهنگ کشور عزیزمان ایران دارد. به همین دلیل زمانی که به گرجستان به قصد زندگی مهاجرت می نمائید، تفاوت های زیادی بین فرهنگ مردم گرجستان با فرهنگ خود نمیابید و سازگار شدن شما با محیط گرجستان و فرهنگ مردم، از این رو، بسیار راحت می باشد.

   

  امکان پیشرفت سریع و برخورداری از مزایای ارتباط نزدیک با دیگر کشورهای پیشرفته

  برخلاف ایران و موضوع تحریم های سنگین علیه کشور عزیزمان، کشور گرجستان، از نظر روابط سیاسی کشور بسیار باز و مناسبی می باشد و با دیگر کشورها مشکلات سیاسی کمتری دارد، از این نظر و با توجه به روابط خارجی این کشور با کشورهای غربی، می توان پیشرفت بیشتری را برای افرادی که در آن زندگی میکنند (خواه بومی و یا خواه خارجی) متصور بود. وجود روابط خارجی سیاسی دوستانه به دیگر کشورها و عدم وجود موضوعانی همانند تحریم و یا فشارهای دیگر کشورها، پیشرفت فردی و جمعی بسیار خوبی را برای یک اجتماع فراهم می آورد. پس با مهاجرت به گرجستان از بسیاری از امکانات دیگر برای پیشرفت و طی کردن پله های ترقی بهرمند خواهید شد که شاید تا پیش از آن در ایران آن را حس نکرده باشید .

    

  چگونه پول خود را به گرجستان بیاورم ؟

  در حال حاضر به دلیل شرایط آشفته خرید دلار در بازار ایران خروج ارز با سختی هائی مواجه است که به منظور خروج ارز برای خرید خانه شرکت ایران مهاجرت پیشنهادات فوق را برای شما دارد :

  • کارت بانکی خود را به گرجستان بیاورید و مبلغ مورد نظر خرید را در آن ذخیره نمائید ، در گرجستان می توانید با مراجعه به صرافی های معتبر از کارت خوان ایرانی برای دریافت دلار استفاده نمائید .
  • شماره کارت بانکی را از کارشناسان تیم پشتیبانی ایران مهاجرت دریافت نموده و از طرف صرافی در ایران مبلغ مورد نظر خود را به آن حواله نمائید .
  • بصورت نقدی و قانونی مبلغی که می توانید با خود از طریق فرودگاه امام خمینی تهران حمل کنید را به تفلیس بیاورید و هر شخص از افراد خانواده مبلغی مشخص را بیاورند .

   

  در متن بالا سعی شد تا بهترین مطالب در ارتباط با اقامت در گرجستان از طریق خرید خانه , مهاجرت به گرجستان از طریق خرید خانه , اقامت دائم گرجستان , اخد پاسپورت گرجستان و راه های اقامت به گرجستان را به اطلاع شما عزیزان برسانیم همچنین کازشناسان متخصص ما در موسسه ایران مهاجرت آماده پاسخگویی به نیاز ها و سوالات در زمینه مهاجرت و اقامت  شما مشتریان گرامی میباشند.