خرید یک خانه شانس ورود به کانادا را افزایش نمی دهد، اما ضرری هم ندارد. خرید یک خانه مطمئنا یک راه ورود به کانادا را نشان می دهد و در نهایت خانه به عنوان بخشی از اموال شما محسوب می شود. با این حال، راه اندازی یک کسب و کار می تواند به ورود مجدد به کانادا بر اساس یک اجازه کار موقت منجر شود. در ادامه مقاله به اقامت کانادا از طریق خرید ملک اشاره شده است.

مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک,اقامت در کانادا با خرید خانه,دریافت ویزای کانادا از طریق خرید خانه
مهاجرت به کانادا از خرید خانه

اخذ اقامت کانادا از طریق خرید ملک

راه اندازی یک کسب و کار باید بخشی از استراتژی جامع مهاجرت به کانادا باشد. خرید باید با سایر عوامل واجد شرایط، مانند پایه دارایی کلی، عملکرد پیش بینی شده کسب و کار و تجارب کسب و کار قبلی، استراتژیک شود. این جنبه های مهم مورد بررسی قرار گرفته و باید قبل از خرید هر گونه کسب و کار، توسط دولت استانی یا اداره مهاجرت فدرال مورد تایید قرار گیرد. بهتر است قبل از خرید یک خانه یا کسب و کار، مشاوره حقوقی دریافت کنید.

وام مسکن در کانادا

به عنوان یک خارجی می توانم وام مسکن دریافت کنم؟ پاسخ بله است. الزامات برای دریافت وام مسکن برای تأمین مالی خرید، چه یک خانه یا یک کسب و کار، بستگی به موسسه ای است که با آن تجارت را انجام می دهید. به طور کلی، در تامین وام های مسکن با موسسات مالی تأسیس نشده هیچ مشکلی وجود ندارد.

 

این موسسات اغلب نیازمند نامه ای از مقررات بانکی قبلی هستند که شما در کشور خود این کار را انجام داده اید. درآمد قبلی در کشور اصلی نیز تأیید خواهد شد. همچنین، موسسات ممکن است نیاز به درصد بیشتری از قیمت خرید به عنوان یک پیش پرداخت داشته باشند.

مهاجرت به کانادا

یک شخص به مدت شش ماه به عنوان یک بازدید کننده مجاز به ورود به کانادا است. هیچ مقرراتی در قانون مهاجرت (IRPA) وجود ندارد که بیان کند شخص باید قبل از اتمام 6 ماه بر گردد. شما نمی توانید “پرچم” را به طور مداوم Flagboling به معنای ترک کانادا برای چند روز و سپس بازگشت به کانادا را ثبت کنید. اگر چه این اتفاق ممکن است بیفتد اما معمولا ، فرد ریسک ورود به کانادا را رد می کند زیرا او در کانادا به عنوان اقامت تحت پوشش بازدید کننده زندگی می کند.

خرید ملک در کانادا

خرید ملک در کانادا برای مهاجران بسیار آسان و گزینه ای مناسب برای افرادی که در طول زمان می خواهند در این کشور زندگی کنند، می باشد. کانادا دارای یک سیاست برای مالکان خارجی است، و قیمت مقرون به صرفه نیز یکی از ویژگی های جذاب است، زیرا قیمت مسکن در کانادا به طور کلی پایین تر از سایر مناطق جهانی است.

 

کسانی که در کانادا ملک می خرند دارای حقوق مالکیت مشابه ساکنان و شهروندان کانادا هستند. از دیدگاه مهاجرت، اگر مهاجرانی که قصد دارند در هر ماه به مدت شش ماه یا کمتر در کانادا بمانند، دولت آنها را غیرقانونی می داند، این بدان معنی است که هنوز می توانند حساب بانکی را باز کنند و ملک را خریداری کنند.

قیمت خانه در کانادا

قیمت خانه ها حتی در شهرهای بزرگ مانند ونکوور و تورنتو کاهش یافته است. از آنجا که کانادا کشوری بزرگ است، گزینه های زیادی مثل ساحل شرقی کانادا مرکزی و ساحل غربی برای مهاجران وجود دارد. تورنتو و ونکوور گران ترین شهرهایی هستند که در آن ملک را خریداری می کنند، اما بسیاری از شهرهای دیگر مانند کالگری، مونترال، وینیپگ، ساسکاتون و اتاوا را انتخاب می کنند. مشاورین ما در موسسه میرداماد به صورت کامل از شرایط و راه های مهاجرت به کانادا مطلع هستند، با ما در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنیم.