دریافت ویزای آمریکا با خرید ملک , اقامت از طریق خرید خانه ,مهاجرت به آمریکا
دریافت ویزای آمریکا با خرید ملک , اقامت از طریق خرید خانه ,مهاجرت به آمریکا

خرید یک خانه شانس ورود به آمریکا را افزایش نمی دهد، اما ضرری هم ندارد. خرید یک خانه مطمئنا یک راه ورود به آمریکا را نشان می دهد و در نهایت خانه به عنوان بخشی از اموال شما محسوب می شود. با این حال، راه اندازی یک کسب و کار می تواند به ورود مجدد به آمریکا بر اساس یک اجازه کار موقت منجر شود. در ادامه مقاله به اقامت آمریکا از طریق خرید ملک اشاره شده است.

 

 

راه اندازی یک کسب و کار باید بخشی از استراتژی جامع مهاجرت به آمریکا باشد. خرید باید با سایر عوامل واجد شرایط، مانند پایه دارایی کلی، عملکرد پیش بینی شده کسب و کار و تجارب کسب و کار قبلی، استراتژیک شود. این جنبه های مهم مورد بررسی قرار گرفته و باید قبل از خرید هر گونه کسب و کار، توسط دولت استانی یا اداره مهاجرت فدرال مورد تایید قرار گیرد. بهتر است قبل از خرید یک خانه یا کسب و کار، مشاوره حقوقی دریافت کنید.

دریافت ویزای آمریکا با خرید ملک , اقامت از طریق خرید خانه ,مهاجرت به آمریکا
دریافت ویزای آمریکا با خرید ملک , اقامت از طریق خرید خانه ,مهاجرت به آمریکا

 

وام مسکن در آمریکا

به عنوان یک خارجی می توانم وام مسکن دریافت کنم؟ پاسخ بله است. الزامات برای دریافت وام مسکن برای تأمین مالی خرید، چه یک خانه یا یک کسب و کار، بستگی به موسسه ای است که با آن تجارت را انجام می دهید. به طور کلی، در تامین وام های مسکن با موسسات مالی تأسیس نشده هیچ مشکلی وجود ندارد.

 

 

این موسسات اغلب نیازمند نامه ای از مقررات بانکی قبلی هستند که شما در کشور خود این کار را انجام داده اید. درآمد قبلی در کشور اصلی نیز تأیید خواهد شد. همچنین، موسسات ممکن است نیاز به درصد بیشتری از قیمت خرید به عنوان یک پیش پرداخت داشته باشند.

 

مهاجرت به آمریکا

یک شخص به مدت شش ماه به عنوان یک بازدید کننده مجاز به ورود به آمریکا است. هیچ مقرراتی در قانون مهاجرت (IRPA) وجود ندارد که بیان کند شخص باید قبل از اتمام 6 ماه بر گردد. شما نمی توانید “پرچم” را به طور مداوم Flagboling به معنای ترک آمریکا برای چند روز و سپس بازگشت به آمریکا را ثبت کنید. اگر چه این اتفاق ممکن است بیفتد اما معمولا ، فرد ریسک ورود به آمریکا را رد می کند زیرا او در آمریکا به عنوان اقامت تحت پوشش بازدید کننده زندگی می کند.

 

خرید ملک در آمریکا

خرید ملک در آمریکا برای مهاجران بسیار آسان و گزینه ای مناسب برای افرادی که در طول زمان می خواهند در این کشور زندگی کنند، می باشد. آمریکا دارای یک سیاست برای مالکان خارجی است، و قیمت مقرون به صرفه نیز یکی از ویژگی های جذاب است، زیرا قیمت مسکن در آمریکا به طور کلی پایین تر از سایر مناطق جهانی است.

  

کسانی که در آمریکا ملک می خرند دارای حقوق مالکیت مشابه ساکنان و شهروندان آمریکا هستند. از دیدگاه مهاجرت، اگر مهاجرانی که قصد دارند در هر ماه به مدت شش ماه یا کمتر در آمریکا بمانند، دولت آنها را غیرقانونی می داند، این بدان معنی است که هنوز می توانند حساب بانکی را باز کنند و ملک را خریداری کنند.

 

قیمت خانه در آمریکا

قیمت خانه ها حتی در شهرهای بزرگ مانند ونکوور و تورنتو کاهش یافته است. از آنجا که آمریکا کشوری بزرگ است، گزینه های زیادی مثل ساحل شرقی آمریکا مرکزی و ساحل غربی برای مهاجران وجود دارد. تورنتو و ونکوور گران ترین شهرهایی هستند که در آن ملک را خریداری می کنند، اما بسیاری از شهرهای دیگر مانند کالگری، مونترال، وینیپگ، ساسکاتون و اتاوا را انتخاب می کنند. مشاورین ما در موسسه میرداماد به صورت کامل از شرایط و راه های مهاجرت به آمریکا مطلع هستند، با همکاران ما در ایران مهاجرت در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنیم.