سال های بسیاریست که کشور ترکیه به دلیل انجام تجارت های ویژه مابین آسیا، اروپا و شرق خاورمیانه سرمایه گذاران خارجی بسیاری را جذب خود کرده است. ثبت شرکت در ترکیه به عنوان یکی از روش های  مهاجرت به ترکیه پیشنهاد میگردد زیرا به عنوان کشور جهانی که اهمیت بسیاری برای عموم مردم، شرکت های بین المللی و سازمان ها دارد شناخته شده است هم چنین این کشور به دلیل افتتاح ادارات در اطراف شهر های اصلی اهمیت ویژه ای دارد . تعداد بسیاری از این شرکت های بزرگ در استانبول و آنکارا واقع شده اند هم چنین اتاق کارهای عجیب و غریبی در سواحل این کشور قرار گرفته اند.

برای مهاجرت به ترکیه راه های مختلفی وجود دارد که یکی از آنها اخذ شهروندی از طریق ثبت شرکت و همچنین ویزای کار در ترکیه می باشد. از دیگر روش های اخذ اقامت میتوان به تحصیل ، مهاجرت از طریق تخصص ، اخذ اقامت از طریق خرید ملک اشاره کرد.

شرایط اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در ترکیه

این در مطلب به صورت کلی اطلاعاتی در زمینه ثبت شرکت در ترکیه را ارائه میدهیم. ثبت شرکت در این کشور دارای مزایا و البته معایبی است. ما توصیه میکنیم، افرادی وارد پروسه ثبت شرکت در ترکیه شوند که قصد فعالیت اقتصادی در این کشور را داشته باشند، چنانچه شخصی صرفاً به واسطه این کار قصد مهاجرت به ترکیه را داشته باشد، روش های دیگری هم موجود است. موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی با سابقه ی فعالیت در زمینه مهاجرت و حقوق بین الملل خصوصی می تواند در زمینه ثبت شرکت در ترکیه راهنمایی لازم را به شما داشته باشد.

 

قابل توجه صادرکنندگان، واردکنندگان و تولید کنندگان که با مشکلات تحریم های خارجی در ایران مواجه میباشند، شما میتوانید با ثبت شرکت در ترکیه از مشکلات تحریم به سادگی عبور نمایید، ضمنا بانکهای ترکیه بستر مناسبی جهت نقل و انتقال پول به سراسر دنیا برای شما فراهم خواهد نمود.

اقامت ترکیه تا 5 سال به صورت موقت به شما اعطا میگردد و با گذشت 3 سال از این 5 سال میتوانید اقامت دائم و پاسپورت کشور ترکیه را نیز دریافت نمایید. 

 

ثبت شرکت در ترکیه دارای مزایای بسیار زیادی می باشد از افتتاح حساب بانکی بین المللی گرفته تا اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در ترکیه ، همگی امکان پذیر می باشد. مشاوران و وکیل مهاجرت به ترکیه با ثبت شرکت در موسسه  ایران مهاجرت بهترین راه حل را برای ثبت شرکت بین المللی به شما پیشنهاد می دهد.

قیمت ملک و هزینه زندگی بایستی ، قبل از شروع تجارت و کسب کار در ترکیه به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد.

 

چگونه می توان تجارت در ترکیه را راه اندازی کرد ؟

اگر شما قصد انجام تجارت در ترکیه را دارید گزینه های انتخابی بسیاری برای شما وجود دارد، بنابراین در وحله ی اول شما میبایست به دنبال راه های قانونی و مشورت با مقام های مربوطه باشید.

شرکت های جمعی، شرکت های سهامی خاص (که با توجه به نام تجاری خود فعالیت می کنند)، شرکت  تضامنی ، دفاتر رابط و شعب موجود شرکت های خارجی همگی گزینه های در نظر گرفته شده برای خارجی ها می باشند.