اقامت در کانادا از طریق ثبت شرکت,مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت,دریافت ویزای کانادا از طریق ثبت شرکت,
اقامت در کانادا از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت و کارآفرینی در کانادا:

یکی از روش های مهاجرت به کشور کانادا، ثبت شرکت است و اقراد می توانند از این طریق به اقامت و تابعیت کشور کانادا دست یابند. ثبت شرکت در کانادا مورد علاقه بسیاری از سرمایه گذاران و کارآفرینان در سراسر دنیا می باشد. بدون شک برای اینکه بتوانید در کانادا شرکتی را به ثبت برسانید می بایست در ابتدا با قوانین ثبت شرکت در کانادا آشنا شوید و بدون اطلاع از قوانین مذکور و آشنایی کامل با قواعد ثبت شرکت، ممکن است در انجام این امر با شکست مواجه شوید. آیا تا کنون به ثبت شرکت در کانادا اندیشیده اید؟ آیا می دانید شرایط لازم جهت ثبت شرکت در کانادا چیست؟ آیا از قوانین ثبت شرکت در کانادا اطلاعی دارید؟ آیا خواهان اخذ اقامت کانادا از طریق ثبت شرکت هستید؟ آیا به وکیل متخصص ثبت شرکت در کانادا نیاز دارید؟ در مقاله ی حاضر که توسط مشاورین و کارشناسان ارشد موسسه حقوقی و داوری بین المللی طلیعه عدالت و مهر پارسیان برای شما عزیزان تهیه گردیده است، سعی بر آن شده که به تمامی سوالات شما در خصوص ثبت شرکت در کانادا و راه اندازی کسب و کار در کانادا پاسخ جامع داده شود.
در ابتدا مراحل ثبت شرکت در کانادا را مفصلا خدمت شما عزیزان شرح خواهیم داد:
1- قدم اول برنامه ریزی برای شروع یک کسب و کار در کانادا است:
تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق نیاز به برنامه ریزی کسب و کار، نوآوری و ریسک پذیری دارد. ابتدا باید تصمیم بگیرید که چه نوع کسب و کاری را می خواهید راه اندازی کنید و شما باید تجربه ، علاقه و دانش خود را در نظر بگیرید. این برنامه ریزی شامل بررسی شرایط و آمادگی خود، تحقیق در خصوص بازار کانادا و نوشتن یک طرح توجیهی جهت انجام فعالیت اقتصادی و کسب و کار در کانادا است. قبل از شروع یک کسب و کار شما نیاز به ارزیابی ایده های خود و تعیین میزان شانس خود از سود حاصل از این ایده دارید. وکلای متخصص در کشور کانادا برای شما بررسی می کنند که آیا این ایده جهت راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت در کانادا، می تواند مفید باشد؟ آیا مردم کانادا حاضر به پرداخت پول برای خدمات شما می باشند؟ آیا ایده ی مورد نظر شما قادر به رقابت با تجارت های موجود در کانادا هست یا خیر؟ آیا محدودیتی توسط دولت کانادا برای تجارت شما در نظر گرفته خواهد شد یا خیر؟
2- انتخاب یک نام تجاری برای فعالیت خود :
این نکات را در هنگام انتخاب یک نام برای کسب و کار خود به ذهن بسپارید:
مطمئن باشید که نام منتخب شما، نشان دهنده محصول یا خدماتی است که شما ارائه می دهید
نامی را انتخاب نمایید که آسان و راحت تلفظ کنند و به یاد داشته باشند
آن را منحصر به فرد و متمایز انتخاب کنید برای جلوگیری از سردرگمی و عدم ایجاد مشکلات حقوقی
3- ثبت نام تجارت خود در کانادا و مشخص نمودن نوع آن:
برای به ثبت رساندن شرکت خود شما می بایست نوع تجارت خود را که فدرالی_ استانی یا منطقه ای ، مالکیت فردی یا مشارکتی است را مشخص کنید. لازم به ذکر است که شرکت می بایست مالکیتی باشد و ثبت شرکت به صورت مشارکتی برای بیگانگان و مهاجران امکان پذیر نمی باشد.همچنین شما باید شماره کسب و کار و تجارت در فدرال و همچنین حساب مالیات بر درآمد شرکت را از اداره درآمد کانادا دریافت کنید زیرا برای هر گونه مجوز و درخواست کسب و کارتان ممکن است لازم شود.
4- دریافت مجوزات قانونی لازم جهت ثبت شرکت در کانادا:
شما می بایست تمامی مجوزات لازم جهت راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت در کانادا را دریافت نمایید. بدون شک دریافت این مجوز ها بدون وکیل متخصص ثبت شرکت در کانادا امکان پذیر نمی باشد. شما عزیزان می توانید برای انجام هر مرحله از راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت در کانادا از مشاوره ی وکلای متخصص در موسسه حقوقی و بین المللی مهر پارسیان بهره مند گردید.
5- تامین سرمایه مورد نیاز و منابع مالی جهت راه اندازی کسب و کار:
تامین این سرمایه بسته به نوع ثبت شرکت ، سرمایه گذاری و ایالت مورد نظر می تواند از 75000 دلار تا 210000 دلار متغیر باشد.
برنامه ویزای شروع به کار و تجارت در کانادا برای کارآفرینان مهاجر با هدف مهارت و توانایی برای ساختن کسب و کار در کانادا مورد حمایت این دولت قرار می گیرد و متقاضیان ثبت شرکت و سرمایه گذاری در کانادا می بایست ثابت کنند که :
نوآورانه هستند
 می توانند برای کانادا کار کنند
 می توانند در مقیاس جهانی رقابت کنند
پس از ارائه درخواست شما به اداره مهاجرت کانادا، یک (CIC) افسر شهروندی و مهاجرت کانادا مدارک شما را بررسی خواهد کرد و چک می کند که آیا فرم های درخواست شما به درستی پر شده و آنها را امضا کرده اید و اینکه آیا هزینه پردازش اطلاعات شما پرداخت شده است یا خیر. همچنین پیش از ورود شما به کانادا باید یک معاینه پزشکی از خود و سایر اعضای خانواده ارائه دهید حتی اگر آنها همراه شما نیستند. بنابراین اگر متقاضی خطر بهداشت عمومی یا ایمنی برای کانادا داشته باشد ، مورد تایید قرار نمی گیرد زیرا تعهدات زیادی در خدمات بهداشتی یا اجتماعی دولت کانادا ایجاد می کند.
اگر مدرکی را فراموش کنید، درخواست شما پردازش نخواهد شد. همچنین بررسی درخواست و پرونده ی شما با تاخیر مواجه خواهد شد اگر مشکلات جنایی یا امنیتی برای شما وجود داشته باشد و یا وضعیت خانوادگی شما مشخص نباشد مانند آنکه وضعیت طلاق به اثبات نرسد و یا موضوعات نگهداری و حضانت کودک شما حل نشده باشد.
پس از تایید درخواست شما در اداره ی مهاجرت کانادا، و تایید تمام شرایط لازم ، متقاضی بسته به نوع سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کانادا، اقامت 2 ساله یا اقامت دائم کانادا را دریافت خواهد نمود.
مزایای خود اشتغالی، ثبت شرکت و کار آفرینی در کانادا:
• آزادی کامل برای طراحی و مدیریت کسب و کار با توجه به ایده شما
• ایجاد فرصت برای راه اندازی شغل جدید در کانادا
• می تواند ارزان تر از خرید یک کسب و کار موفق برای شما تمام شود
• اقتصاد قوی
• مالیات کم
• هزینه های کم کسب و کار
• تعالی در پژوهش و نوآوری
• کیفیت بالا زندگی