وکیل مهاجرت و دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت
در قدم اول باید شخص متقاضی ثبت شرکت در استرالیا شرح حالی در مورد بیزینس خود در کشور استرالیا را به سفارت استرالیا ارائه دهد، باید بیزینس مورد نظر خود را به صورت کامل شرح دهد و به عبارت دیگر باید بیزینس پلن خود را با توجه به نیاز بازار استرالیا و اقتصاد این کشور مشخص نماید. در قدم بعدی باید نام شرکت خود را در استرالیا معین نماید.
سال های بسیاریست که کشور ترکیه به دلیل انجام تجارت های ویژه مابین آسیا، اروپا و شرق خاورمیانه سرمایه گذاران خارجی بسیاری را جذب خود کرده است. ثبت شرکت در ترکیه به عنوان یکی از روش های مهاجرت به ترکیه پیشنهاد میگردد زیرا به عنوان کشور جهانی که اهمیت بسیاری برای عموم مردم، شرکت های بین المللی و سازمان ها دارد شناخته شده است.
یک خارجی می تواند برای سرمایه‌ گذاری یا کار آزاد خود مهمترین گونه‌های حقوقی را انجام دهد که یکی از آنها ثبت شرکت می باشد. گروه مشاورین ایران مهاجرت با ارائه مشاوره تخصصی در زمینه ی مهاجرت از طریق ثبت شرکت در آلمان شما را در امر اقامت در آلمان از طریق ثبت شرکت یاری می نماید.
Image 1
Image 2
Image 3
مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

کشور همسود استرالیا کشوری است توسعه یافته در نیمکره جنوبی. این کشور با ۷٬۶۸۶٬۸۵۰ کیلومتر مربع وسعت، ششمین کشور پهناور دنیا است. استرالیا یکی از قلمروهای همسود است و در سال ۱۹۰۱ از بریتانیای کبیر استقلال یافته‌است. پایتخت استرالیا شهر کانبرا است، .
Image 1
Image 2
Image 3
اقامت گرجستان

مهاجرت به گرجستان

کشور گرجستان بسیار زیبا و سرسبز می باشد و به دلیل داشتن طبیعت بکر و دست نخورده هر ساله گردشگرهای بسیار زیادی از سراسر جهان از آن دیدن می کنند ، به گونه ای که تا پایان سال 2017 میلادی شاهد سفر نزدیک به هشت میلیون گردشگر خارجی از این کشور زیبا بوده ایم.
image1
image2
image3
مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان

آلمان با نام رسمی جمهوری فدرال آلمان نام بین‌المللی روی نقشه "germany" کشوری در قاره اروپا با پایتخت برلین است. آلمان از شمال با دریای شمال، دانمارک و دریای بالتیک، از شرق با لهستان و جمهوری چک، از جنوب با اتریش و سوئیس و از غرب با فرانسه، لوکزامبورگ، بلژیک و هلند مرز دارد.[۳] مساحت آن ۳۵۷۱۲۱٫۴۱ کیلومتر مربع است و با ۸۲ میلیون نفر، پرجمعیت‌ترین کشور اروپا است.
New item
New item
New item
اقامت بلغارستان

مهاجرت به بلغارستان

بلغارستان در سال ۲۰۰۴ به عضویت سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) درآمد و در سال ۲۰۰۵ اتحادیه اروپا، درخواست عضویت بلغارستان را در این اتحادیه پذیرفت و روز عضویت این کشور در اتحادیه اروپا را ۱ ژانویه ۲۰۰۷ اعلام کرد. مهمترین صادرات بلغارستان اسانس گل رز است،
New item
New item
New item
مهاجرت به سوئد

مهاجرت به سوئد

سوئد بزرگترین کشور اسکانديناوی با مساحت 450،000 کيلومتر مربع و 9 ميليون جمعيت است. ساختار سياسی سوئد بر مبنای دموکراسی پارلمانی است سوئد از سال 1995 عضو اتحاديه اروپا بوده است، امّا سوئد جزو کشورهای استفاده کننده از يورو نيست، بنابراين برای خريد کردن در سوئد به کرون سوئد نياز داريد.
An incredible experience for your visitors.
Denali is powered by the Gantry 5 framework, a brilliant combination of power and simplicity that makes creating a unique website easy.
Gantry was born when the RocketTheme development team wanted to consolidate our extensive set of custom Grav, Joomla and WordPress theme functionality into a simple, easy to use framework. The result, a dynamic, easy-to-use framework that requires no coding experience to use. The only thing Gantry 5 doesn't do is compromise.