اقامت کانادا

مشاوره مهاجرت و دریافت اقامت و زندگی درکانادا

اقامت درکانادا از طریق سرمایه گذاری

استان کبک هر ساله با ارائه ظرفیت مشخصی در راستای برنامه سرمایه گذاری غیر قابل بازگشت این استان که به اقامت دائم کانادا ختم می شود پذیرای مهاجرین است.

اقامت در کانادا از طریق ثبت شرکت

یکی از روش های مهاجرت به کشور کانادا، ثبت شرکت است و اقراد می توانند از این طریق به اقامت و تابعیت کشور کانادا دست یابند.

اقامت در کانادا از طریق تحصیل

مهاجرت دانشجویی به کانادا نیاز به داشتن ویزای تحصیلی کانادا می باشد متقاضیان باید قبل از اقدام جهت اخذ ویزای دانشجویی توسط designated learning institution پذیرفته شده باشند.

اقامت در کانادا از طریق ازدواج

هر شهروند کانادایی که مقیم کانادا و یا خارج از کانادا باشد می تواند برای اخذ اقامت، اسپانسر همسر خود گردد.

اقامت در کانادا از طریق کار

نیروهای متخصص ، به شدت در کانادا مورد نیاز هستند. یکی از اهداف اصلی سازمان مهاجرت کانادا، جذب نیروهای متخصص تازه واردی است که باعث رشد اقتصادی کانادا می شوند.

اقامت در کانادا از طریق خرید خانه

خرید یک خانه شانس ورود به کانادا را افزایش نمی دهد، اما ضرری هم ندارد. خرید یک خانه مطمئنا یک راه ورود به کانادا را نشان می دهد و در نهایت خانه به عنوان بخشی از اموال شما محسوب می شود.

Image 1
Image 2
Image 3
مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

کانادا کشوری در شمال قارهٔ آمریکای شمالی و دومین کشور پهناور جهان است که بخش زیادی از خاک آن به دلیل سرمای هوا و نزدیکی به قطب شمال، خالی از سکنه است.
آشنایی با کشور کانادا
این کشور از غرب و شرق به اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام و از شمال به اقیانوس منجمد شمالی و شمالگان محدود می‌شود و از جنوب و شمال غرب با ایالات متحده آمریکا همسایه است. هرچند کانادا پس از روسیه بزرگترین کشور جهان است، اما جمعیت آن تنها حدود یک پنجم جمعیت روسیه می باشد.