اقامت آمریکا

مشاوره مهاجرت و دریافت اقامت و زندگی درآمریکا

اقامت درآمریکا از طریق سرمایه گذاری

یک روش مهاجرت به آمریکا سرمایه گذاری EB5 است . این ویزا ، برای افرادی است که از نظر مالی توانایی لازم را برای سرمایه گذاری در امریکا دارند و قصد ایشان مهاجرت به صورت دائمی یا موقتی به کشور امریکا است.

اقامت در آمریکا از طریق ثبت شرکت

در این مقاله تمام جزئیات ثبت شرکت در آمریکا برای خارجیان، غیرشهروندان و شهروندان آمریکایی که خارج از کشور آمریکا زندگی می کنند آمده است. خصیصه ثبت شرکت در آمریکا اعتبار شرکت ها را افزایش می دهد .

اقامت در آمریکا از طریق تحصیل

همانطور که میدانید ایالات متحده آمریکا برترین و قوی ترین دانشگاه های دنیا را در خود جای داده است. به همین دلیل باعث شده است که افراد زیادی تمایل به مهاجرت تحصیلی به آمریکا داشته باشند.

اقامت در آمریکا از طریق ازدواج

آمریکا فرصتی مناسب برای افراد با شرایط متفاوت خواهد بود. مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج یکی از راههای معمول این کشور برای مهاجرین می باشد که علاقه مندان و طرفدرارن خود را دارد

اقامت در آمریکا از طریق کار

روش مهاجرتی EB-3 یکی از روش های قانونی و ساده ترین روش اخذ گرین کارت و مهاجرت به آمریکا می باشد. شما می توانید با اقدام از روش EB3 اقامت دایم آمریکا را برای همه اعضای خانوادتان کسب نمایید.

اقامت در آمریکا از طریق خرید خانه

خرید یک خانه شانس ورود به آمریکا را افزایش نمی دهد، اما ضرری هم ندارد. خرید یک خانه مطمئنا یک راه ورود به آمریکا را نشان می دهد و در نهایت خانه به عنوان بخشی از اموال شما محسوب می شود.

Image 1
Image 2
Image 3
مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

همواره افرادی که قصد اخذ اقامت دائم کشور آمریکا و کسب تابعیت کشور آمریکا را از طریق اخذ اقامت تحصیلی، اخذ اقامت کاری، اخذ ویزای سرمایه گذاری و دیگر راه های مهاجرت به کشور آمریکا را دارند نیازمند دانستن اطلاعاتی در رابطه با مسائل مختلف کشور آمریکا هستند .
معرفی کشور ایالات متحده آمریکا
کشور آمریکا دارای ۵۰ ایالت میباشد که هر کدام از آنها بنا برسامانه فدرالی حاکم دارای سطح بالایی از خود گردانی هستند.کشور آمریکا به کمک توانایی های اقتصادی ونظامی قابل توجه خود، نقش مهمی را در سیاست جهانی ایفا میکند.آمریکا عضو ثابت شورای امنیت سازمان ملل است و دفتر مرکزی سازمان ملل در شهر نیویورک قرار دارد ؛ واحد پول کشور آمریکا دلار می باشد.